ELEKTROY Soru Bankasından-Otomatik Test Yüklenmesi

Kodla Büyü

sekiz

Aktif Üye
ELEKTROY Soru Bankası Menüsünden, okuttuğunuz sınıfı seçip, karşınıza açılan pencereden istediğiniz derslere ait olan satırdaki yükle butonuna tıklayarak, programın içine ELEKTROY'un lisanslı 100 lerce testini yükleyebilirsiniz...

www.elektroy.com

bilisim14' Alıntı:
asp-php' Alıntı:
burası sekizdesekiz kokmaya başladı

Pardon hocam merak ettim sekizdesekiz ile ne alıp veremediğiniz var?
Adam hiç bir paylaşım yada katkı bulunmadan firmasının reklamını yapmaya başlamış. Firmanın elemanı yada patronu, reklam yapmayı seviyorsa bbnet ile görüşsün versin parasını yayınlatsın. Elektroy cihazlarının tanesi 100 tl den bir sınıfa 4000 tl satmasını biliyor.

asp-php' Alıntı:
bilisim14' Alıntı:
asp-php' Alıntı:
burası sekizdesekiz kokmaya başladı

Pardon hocam merak ettim sekizdesekiz ile ne alıp veremediğiniz var?
Adam hiç bir paylaşım yada katkı bulunmadan firmasının reklamını yapmaya başlamış. Firmanın elemanı yada patronu, reklam yapmayı seviyorsa bbnet ile görüşsün versin parasını yayınlatsın. Elektroy cihazlarının tanesi 100 tl den bir sınıfa 4000 tl satmasını biliyor.

tamam da bunu alan memnun satan memnun, sonuçta eğitim ile ilgili bir meteryal ve kullanan eğitimciler olarak bu işten fayda görüyoruz ve sitede sekizdesekiz haricinde bir çok firmanın ismi geçiyor ve bunlar sizi rahatsız etmiyor da niye ürün sekizdesekiz'e ait olunca rahatsız ediyor ben onu anlamadım,

Hani Türk malı vs... diye bi çekememezlik mi var...

Benim anladığım Türk Malı vs diye bir çekememezlik yok...

elbette ürününüz tanıtacaksınız. Reklam yapacaksınız.

Ama reklam yapmak için konu açman şekliniz yanlış.. Konuyu açarsın ürününün ayrıntılarını tanıtırsın.. Link vermek ürünü tanıtmak olmuyor...

ayrıca BBnet de üst taraftaki reklam alanına ben bilerek özellikle tıklıyorum. bbnet gibi sitelerin bu reklamlardan para kazındığını bildiğim için..

buyrun bbnet ile reklam için görüşün.. yardımcı olacaklardır...

betelguese' Alıntı:
Benim anladığım Türk Malı vs diye bir çekememezlik yok...

elbette ürününüz tanıtacaksınız. Reklam yapacaksınız.

Ama reklam yapmak için konu açman şekliniz yanlış.. Konuyu açarsın ürününün ayrıntılarını tanıtırsın.. Link vermek ürünü tanıtmak olmuyor...

ayrıca BBnet de üst taraftaki reklam alanına ben bilerek özellikle tıklıyorum. bbnet gibi sitelerin bu reklamlardan para kazındığını bildiğim için..

buyrun bbnet ile reklam için görüşün.. yardımcı olacaklardır...

hocam şu anda bile sitenin ana sayfasında bazı firmaların adı geçiyor, ana sayfaya tıklayın bakın ama bunun farkında bile olmayan bazı arkadaşların özellikle sekizdesekiz adına karşı bi çekememezlikleri olduğu da bir gerçek,

Maalesef Türk milleti olarak bizde ben daha iyisini yapayım demek yerine,başarılı işler yapan birinin paçasından aşağıya çekmek adet olmuş...

ne diyelim artık meyve veren ağaç taşlanır...

beyfendi sekizde sekiz in patronumusunuz avukatımı ? Ben patronunu tanıyorum şahsen.

sekiz' Alıntı:
ELEKTROY Soru Bankası Menüsünden, okuttuğunuz sınıfı seçip, karşınıza açılan pencereden istediğiniz derslere ait olan satırdaki yükle butonuna tıklayarak, programın içine ELEKTROY'un lisanslı 100 lerce testini yükleyebilirsiniz...

http://www.elektroy.com

ELEKTROY Kullanıcılarına duyurulur:
Elektroy programından ELEKTROY'un lisanslı sorularını,Soru Bankası Menüsünden,programın içine yükle butonuna tıklayarak, yükleyebilirsiniz....

Hocam programı indirip kurdum. Soru bankasından 5. sınıftan test kaydettiğimde eft uzantılı dosya çıktı,
yükle dediğimde ise birşeyler indi ama nereye indi ve nasıl açacağım. 6,7 ve 8. sınıf testleri yüklenecekmi hocam
Çabanız için teşekkürler.

asp-php' Alıntı:
beyfendi sekizde sekiz in patronumusunuz avukatımı ? Ben patronunu tanıyorum şahsen.

Benim kim olduğumun, yada sizin sekizdesekizin patronunu tanıyor olmanızın konu ile bir ilgisi yok ki,
ne demek ki ' ben patronunu tanıyorum şahsen' burdan sizin firmanın patronu ile sorununuz olduğunu mu anlayalım yani...

ayrıyeten sayfayı tamamen amacı dışına çıkrtmayı başardınız tebrik ederim....

sezginozturk' Alıntı:
sekiz' Alıntı:

http://www.elektroy.com

ELEKTROY Kullanıcılarına duyurulur:
Elektroy programından ELEKTROY'un lisanslı sorularını,Soru Bankası Menüsünden,programın içine yükle butonuna tıklayarak, yükleyebilirsiniz....

Hocam programı indirip kurdum. Soru bankasından 5. sınıftan test kaydettiğimde eft uzantılı dosya çıktı,
yükle dediğimde ise birşeyler indi ama nereye indi ve nasıl açacağım. 6,7 ve 8. sınıf testleri yüklenecekmi hocam
Çabanız için teşekkürler.

Hocam kurulum yaptıktan sonra yükle dediğiniz de sorular programın içine otomatik olarak iniyor, ayriyeten kaydetmenize gerek yok....
Test uygulama sayfasına gittiğinizde yüklenen testleri oradan uygulayabilirsiniz...

Geri