Elazığ BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi

Kodla Büyü

ozharput

Aktif Üye
Konuyla ilgili yazı okullların mail adresine gönderilmiştir. Başvurular 01.02.2013-05.02.2013 tarihleri arasında olacaktır. Bilgilerinize...

Görevlendirmeler şubat tatilini kapsayamaz hocam.. BT rehberlik yazısınında açıkça belirtilen bir konu bu..

Biz şu an formatörüz. BT rehberi değiliz. Şubat tatilinde okula geldiğimiz taktirde ek ders alabiliyor muyuz?

El-Aziz' Alıntı:
Biz şu an formatörüz. BT rehberi değiliz. Şubat tatilinde okula geldiğimiz taktirde ek ders alabiliyor muyuz?

görevlendirmeler yarın bitiyor hocam,okula gitsenizde ek ders alamazsınız.

ozharput' Alıntı:
El-Aziz' Alıntı:

görevlendirmeler yarın bitiyor hocam,okula gitsenizde ek ders alamazsınız.

Hocam görevlendirmenin yarın bittiğine dair yazı falan var mı? Siz nerede görev yapıyorsunuz?

Ben merkezdeyim hocam, dönem başında okula gelen görevlendirme yazısında görevlendirmenelerin "01/10/2012 tarihinden başlamak üzere 2012-2013 I. Eğitim -Öğretim yarıyıl sonuda kadar " yapıldığı ifadesi mevcut.

Arkadaşlar ben gidip kendim aldım. Çıkmış yazı. Hayırlı olsun. İmza tarihi 11.02.2013 yazının tarihi 12 si

Merhaba arkadaşlar ben Elazığ Palu ilçesinde çalışıyorum bilişim teknolojileri rehber öğretmenliği görevlendirmeleri ile ilgili herhangi bir yazı okulumuza gelmedi bilgisi olan var mı acaba?

Biz Palu ilçesi olarak hiç başvuru yapamadık hocam 2.dönem için. ayın 10 unda yaptık başvuruyu ama süresi geçeli çok olmuş

Geri