Ekranı Parçalanan 55" LED TV'yi Ne Yapmalı?

Kodla Büyü

tvlsv

Site Gezgini
55 inç TV ekranı gitti, bayağı bir darbe var. Resimde görüldüğü gibi. Marka vestelin yan ürünü. Birkaç yere sordum, hurdaya 100-150 ye ver. Onun dışında astarı yüzünden pahalıya gelir dediler.

Ekli dosyalar

• IMG_20190909_065407.jpg
    IMG_20190909_065407.jpg
    118.1 KB · Görüntüleme: 52
hocam 2000 tl civarı ekran bulabilirsin. İşçilik ne kadar alınır bilemem ama 200 tl alınsa 2200 tl ye denk gelir. Ürün vestel in yan sanayii ürünüyse bana kalırsa da at gitsin. 150-200 tl yi ne yapacağım dersen tegv in atma bağışla kampanyası var istersen ona verebilirsin. Ürünün marka modelini google araması yaparsan yedek parça fiyatı bulabilirsin ama en kolay yol vestel servisine sorman olacaktır. Onlar sana bir fiyat çıkarırlar işine gelirse değiştirtirsin gelmezse değiştirmezsin ekranı

Geçmiş olsun. Mayıs ayında oğlumuz Samsung 42" Ultra HD TV mize ufak bir masal kitabı fırlatmıştı. Aynı şekilde panel kırıldı. Bir süre sonra görüntü tamamen kayboldu. Servis dahil birkaç yerle görüştüm. 2000TL fiyat verdiler. Panelin değişmesi gerekiyor. Maalesef bu ürünlerin paneli çok hassas. Konut sigortası 1900TL sini karşıladı. Eğer konut sigortanız varsa dosya açtırıp hasar temini yaptırabilirsiniz. Bu televizyon ne olur derseniz maalesef çöp. Letgoda elektronikçiler 100TL ye satın alıyorlar diğer parçaları için. Yeni televizyon alınca da ilk işim hemen koruma taktırmak oldu kesinlikle tavsiye ederim.

Geri