Ek ödeme çıkmazsa öğretmenler memnun olmayacak(memurla.net)

Kodla Büyü

blue123

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://www.memurlar.net/haber/230902/

arkadaşlar bu linki üst sırada tutup yorumlarımız yazalım..polislerle ilgili bir haber çıktığında en az 150bin kere sayfa tıklanmış ve enaz 200 yorum yazııyor sayfaya..bizlerde bizle i,lgili haberlere yorumlarımızı yazalımmm

umarım olur ama hiç sanmıyorum sitedeki haberin yorumlarına bile bakıldığında öğretmenlerin ne duruma düştüğü çok belli oluyor. önüne gelen herkes atıp tutmuş bence itibar kazandıırlmalı öğretmene insanlar bizleri her zaman yatan hiç bir işe yaramayan insanlar olarak tanımlıyorlar artık

yüzdeler benim için önemli değil. 40-50 tl zam alıpta maaşa zam geldi demek istemiyorum adam akıllı hak ettiğimiz ek ödemeyi vermezlerse bende grevdeyim herkeside mesleki gururunu korumak için ve hükümete bu mesajı vermek için iş bırakma eylemine desteğe davet ediyorum.

ek dersimiz var ya ek ödeme vermezler taaa 7 sene önce burada yazmıştım bunları olacağını bir kehanette daha bulunayım seneye il dışı ve il içi 5 sene olacak anayasa devlet memurları düzenlensin ek ders de yok kalıbımı basarım
iddia etsin bir sendika bunların olmayacağını

hamdolsun cok şükür iyiyiz :verymad:
zamcık vermesinler ama tek şartım mutfağai,gaza tuza benzinede zam yapmasınlar.

arkadaşlar memurlar net forumuna herkes en az 1 tane yorum yazsa 1000yorum yapar...ama millet yazmaya bile tenezzül etmiyor....yazalım tıklayalım

namus meselemiz demişti yetkili sendika bakalım bu namus kavramının içini neyle dolduracaklar

Geri