ek gösterge

Kodla Büyü

penewitz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar ocak itibari ile 6-2 olmuştum ama ek göstergem hala 450 görünüyor, müdüre söylüyorum, bilmiyorum nasıl yapılacağını diyor, umurunda değil, mal müdürü ile geçen ay görüştüm işte martta düzelir dedi, şimdi bu ay bordro ya baktım hala 450 gösteriyor, bu işte çok sıkıldım, iş bilmez insanlar oturuyor bu koltuklarda bir hakkımızı arayınca üç kuruşun peşine düşmüşsünüz diye laf söylüyor, kendi işlerini yapmaktan aciz, eringen insanlar, şubattan beri bir terfi alıp 6-3 ü olacam hala müdür terfi vermedi 6-2 de bekliyorum, yani papaz olmamak için kendimi zor tutuyorum, size sormak istediğim, bu ek göstergeyi şubattan itibaren almam lazım ve işi yapmadığı için müdür hakkında şikayetçi olup geriye dönük farkı alabilirmiyim, yoksa bu işi kim yapıyor kime söleyeyim ?

terfi işini müdür yapmıyo hocam bilginiz olsun milli eğitimden yapılıyo....Bu arada 6-2 ile 6-3 arasında 3-4 lira fark var bilginiz olsun cok değişmiyo yani

krmtcy' Alıntı:
terfi işini müdür yapmıyo hocam bilginiz olsun milli eğitimden yapılıyo....Bu arada 6-2 ile 6-3 arasında 3-4 lira fark var bilginiz olsun cok değişmiyo yani
hocam 6-2 yi bile yapmadılar ki hala 450 görünüyor, 800 olması lazımken, ozaman ben birde meble görüşeyim, nedir bu çektiğim anlamadım, ordan oraya

Yaz bir dilekçe hocam, ver okula. Sen düşüneceğine onlar düşünsün :)

İdare terfi işini yapamıyor artık. Milli eğitimin halletmesi gereken bir husus.Hocam öncelikle idareye dilekçe verin milli eğitime göndersinler. Daha sonra baktınız ilgi alaka yok sorun düzelmiyor hemen bimere yazın. Bakın ondan sonra nasıl yapıyorlar. İş bilmez insanlarla çalışmaktan bıktık artık en basit bir şeyi bile yapamıyorlar.

Hocam maaşlarınızı kim yapıyorsa onun yapması lazım. KBS den yapılması lazım. Memurunuz varsa o yapıyordur. Yok ise milli eğitim yapıyordur. Bilmiyorum diye bişey olmaz hocam. Mal müdürü de başından savmak için söylemiş. Martta düzelir ne demek. Bu işlerde hiçbir şey kendiliğinden olmaz. Mutlaka birinin yapması gerekir. Maaşlarınızı yapan memur kim ise onun yapması lazım. Ayrıca geriye dönük bordro hesaplayıp ödemesi onun görevidir.

Hocam 7. derecede 500 olman lazım. 6. derecede 800. Siz hala 450 gözüküyorsanız yaklaşık 4-5 yılllık sorun var demektir. Dilekçe yaz ver.

sağolun, zaten burdaki ilçe mebde bir işten anlamıyor, maaşla ilgilen memuru hep arıyorum artık telefonlarıma bakmıyor, o utanacağına ben utanıyorum aramaktan, insanlar neden böyle illa şikayetten mi anlıyorlar, gidip yüz yüze konuşacağım, hocalarım vallahi o kadar saçma işler var ki bu devlet kurumlarında anlatsam şaşarsınız, kimse birşey bilmiyor, bazen diyorum ya bu devlet nasıl ayakta, kimse birşey bilmiyor ama hala ayakta, o na birşey soruyosun bilmiyorum, öbürüne soruyorsun düzelir, diğerine soruyorsun şuna sor hep böyle geçiyor en sonunda sende bırakıyorsun, sınav felan boş işler bu insanlara istediğin sınavı yap istersen dünyanın en zor sınavı ile memur al boş, önemli olan denetim, haber siz denetim, tam enine boyuna, en ince ayrıntısına kadar sürekli denetliceksin ozaman düzelir, ama bizdeki denetim nasıl, gelmeden 1 hafta önce haber verirler, hazırlanın denetime geleceğiz :D inanın bizim okulda afedersiniz tuvaletlerden tutun heryer pislik içinde, hiçbir iş yürümez, bir haber geliyor müfettiş gelecek öffff okul tükür yala o kadar temiz oluyor, müfettiş geliyor aferin diyor gidiyor :) şaka gibi değil mi misal senin 11 ay 25 günü pislik içinde 5 gün tertemiz :) haberli denetim olduğu sürece hiçbir yer düzelmez

Geri