Eğitimin güncel meseleleri (EBA, Fatih Projesi, Sınavlar)

Kodla Büyü

levent79

Site Gezgini
Eğitimin güncel meseleleri (EBA, Fatih Projesi, Sınavlar vb.) konulu seminer çalışmasını bulabilen var mı?

Aynı konu bana da verilmiş. .. aslında bölüm bölüm ayırıp yapsak nasıl olur....

Eğitimin güncel meseleleri (EBA, Fatih Projesi, Sınavlar vb.) konulu seminer.
Bence parentez içindeki bir veya iki konuyu seçip onlar hakkında ön bilgilendirme ardından da eğitim alanındaki etkileri avantajları/dezavantajları v.s videolarla da destekleyip versek yerinde olacak sanki.
Bununla ilgili bulduğumuz videoların ve hazırlanan sunuların linklerini de burada paylaşarak bu işi çözebiliriz.

Güzel konu... bilinçli internet kursunda teknolojiyi çok kullanan öğrencinin beyin loblarının gelişimini gösteren bir video vardı, bu eğitimleri çeken oldu mu acaba, onlar da güzeldi.

önerim burdan devam edelim arkadaşlar,
Yarın 22 haziran itibariyle Vitamin öğretmende kahoot vb den bahsedecek, video görüntüsünü çekmeyi düşünüyorum. evrakları cumaya kadar hazırlayacağım anlaşılan çoğu bilişimcilere bu konu verilmiş gibi Ebadan da öğretmen kullanım raporlarını alcağım müdürün şifresiyle 1 saat lik bir sunum düşünüyorum.
bir arkadaşın verdiği rapor sayfasının linkini de ekliyorum
viewtopic.php?t=153538

buyrun arkadaşlar bu sunuyu kullanın.

Ekli dosyalar

• eğitimin güncel meseleleri.rar
    694.1 KB · Görüntüleme: 40
Allah hepinizden razı olsun kardeşler Habin Hocam Hakan Hocam Nuro86 elleriniz dert görmesin tatiliniz süper geçsin. Tam hazırlamaya başlamıştım raporu ki bu postu gördüm

Yanlız Çalışma Raporunu okumadan vermeyin bence arkadaşlar özellikle 7. sayfadan dolayı müdürler alınabilir bence

Bende düzenledim burdaki belgeleri, derlediği diyeyim. Pazartesi sunum var ve ben girişte "Türk hamamlarinda suyun kaldırma kuvveti neden yok" isimli konuşmayı izlemek istiyorum sorun olur mu?

Yarın sunuyu paylaşırim burdan inşallah.

Bu konu hakkında not;
Başka bir okula sunum yapmak için görevlendirildim. (OKULUN ADINI YAZMAYACAĞIM) Sunumuma çok güzel hazırlandım, etkili ve eğlenceli bir başlangıç yaptım. Ancak kendine öğretmen lakabı takmış, ş....fsiz, hay....siz, sürüsü bir grup; arka sıralardan laf atmaya başladı. Tanımam etmem...
Bu insan taklidi yapan .........'ları İMZA YÜZÜNDEN salonu birbirine kattılar. Benim şahsıma hakarete varan ahlaksızca hitapta bulundular. Neden imzayı atıp gitmiyorlarmış!!! Sunumum ve konuşmam sadece 10 dakika sürdü ki; isteyen gidebilir imzayı 10:30 11:00 gibi alacağım dedim ve kayış koptu salonu terkeden mi ararsın; al o ekdersi ....... diye hakaret eden mi...

YAZIKLAR OLSUN... UTANDIM BU CAMİADAN... ÇOCUKLARIMIZI KİMLERE EMANET EDİYORUZ!!!

dorian' Alıntı:
Bu konu hakkında not;
Başka bir okula sunum yapmak için görevlendirildim. (OKULUN ADINI YAZMAYACAĞIM) Sunumuma çok güzel hazırlandım, etkili ve eğlenceli bir başlangıç yaptım. Ancak kendine öğretmen lakabı takmış, ş....fsiz, hay....siz, sürüsü bir grup; arka sıralardan laf atmaya başladı. Tanımam etmem...
Bu insan taklidi yapan .........'ları İMZA YÜZÜNDEN salonu birbirine kattılar. Benim şahsıma hakarete varan ahlaksızca hitapta bulundular. Neden imzayı atıp gitmiyorlarmış!!! Sunumum ve konuşmam sadece 10 dakika sürdü ki; isteyen gidebilir imzayı 10:30 11:00 gibi alacağım dedim ve kayış koptu salonu terkeden mi ararsın; al o ekdersi ....... diye hakaret eden mi...

YAZIKLAR OLSUN... UTANDIM BU CAMİADAN... ÇOCUKLARIMIZI KİMLERE EMANET EDİYORUZ!!!
Size garezleri neymiş, onu anlamadım ben. Yoklama almak, katılımı takip etmek okul yönetiminin işi değil mi? Siz seminerinizi verir gidersiniz hocam, bu kadar kin kusmalarının sebebi neymiş böyle?

Geri