Eğitim Sistemi Ne Üretiyor?

Kodla Büyü
Gelecegin gonul rahatligiyla emanet edilebilecegi yarinin buyuklerini uretmedigi acik

Düşünmeyen, sorgulamayan , soyulduğunu-sömürüldüğünü umursamayan, bir kaç 10 yıl sonra da bu ülkeye özgürlük getirmek iddiasıyla saldıracak düşmanları sevinçle karşılayacak bireyler yetiştiriyor.

önüne gelen bilimum mal çeşitlerini işleyip,olabildğince işe yarattırmaya çalışıyor..

Ekli dosyalar

• 251078_416895005041989_993903965_n.jpg
    251078_416895005041989_993903965_n.jpg
    11.5 KB · Görüntüleme: 332
ilköğretim 1.kademede az düzgün eğitim veriliyordu. Sağolsun bakanımız onunda içine etti. :) moron moron tipler yetişir gibi bir his var içimde umarım yanılırım

egıtım sıstemı mı varkı bı yere gıtsın 20 yıllık 3 sınıfcı arkadas beden TÜRKÇE ve matematıge gectıler

bırı matematıkcı oldu dusuncesı orta okullarında mudur mavını acıgı var orada olmak kolay dıye dusunmedı okutacagı ogrencılere ne olucak
dıerı türkçe ye geçtı bızım okulda bakalım ne olucak cocuklarımız 20 yıldan sonra yan alana gecmek

hadı hepsı ıyı hos bu hocalarımızın bıraktıgı sınıflar ne olucak ve aldıkları sınıflar yanı ıkı ucuda kokuyor bu işin ama hayırlısı burası turkıye hersey olabılır bırgun doktor sayımız yetersız kalırsa hastanedekı temızlık elemanlarını sız amelıyathaneye gırdınız sızı doktor yapıcaz deseler ınanırım artık

bu arada Eğitim neydi ben unuttumda cok uzun zamandır yok
öğretim kısmıda bence artık eskısınden beter olucak

Geri