eğitim bir sen de iş bırakıyor

Kodla Büyü
ayrıca diğer sendikalar eylem kararı aldı ama herkes sevk alma derdinde onu diyenler kendilerine baksın :p

e-konferansta görevli olanlar nasıl yapacaksınız eylemi? veya yapacak mısınız? :)

aklın yolu bir, bu kararı almasalardı süreci sağ salim atlamazlardı, ebs li arkadaşlar için de iyi oldu rahat rahat eylem yapacaklar, herkese hayırlı olsun

:lol: :lol: cacık olmaz bunlardan kart bunlar, adamlara bak ya yumurta kapıya dayandı, istifalar arttı mecburen eylem yapıyolar gemiler yakıldı, birileride helal olsun sendikama diyo :D

55 öğretmenin olduğu bir okulda çalışıyorum ve öğretmen profillerine bakınca eğitim bir sendeki hiçbir öğretmen arkadaşım eyleme katılmaz şahsi görüşüm :)

gececiler' Alıntı:
:lol: :lol: cacık olmaz bunlardan kart bunlar, adamlara bak ya yumurta kapıya dayandı, istifalar arttı mecburen eylem yapıyolar gemiler yakıldı, birileride helal olsun sendikama diyo :D

Kesinlikle!!! Böyle eylem mi olur 10-13 arası, bizde eylem yaptık demek için yapılan birşey sadece... ama yine yiyen yiyor işte...

Eğitim Bir Sen yarın ek ödeme verilmemesi sebebiyle TAM GÜN İŞ BIRAKIYOR. Danıştay kararı ile de sevk falan almanıza gerek yok.

tam gün eylem yapılmalı ve herkes buna destek vermelidir herkes kendi ilinde yapılacak olan basın açıklamalarına katılım göstermelidir bence.

karar almış olması Eğitim-Bir-Sen lilerin eyleme katılacağı anlamına gelmiyor. Eğitim-Bir-senliler adına eyleme katılacak oran belki %1 bile olmayacak. Ama ne olur arkadaşlar iyi düşünün, bu 2 yıllık bir sözleşme, bunun seneyesi de var, destek verin, sesimizi duyuralım...

olay bitmiş hükümet diyeceğini demiş. hakem heyeti zaten ayarlanmış şike yapacaklar. bu saatten sonra eylem sadece memurların gazını almak için yapılan göstermelik bir iş olur.

ziyaunal' Alıntı:
olay bitmiş hükümet diyeceğini demiş. hakem heyeti zaten ayarlanmış şike yapacaklar. bu saatten sonra eylem sadece memurların gazını almak için yapılan göstermelik bir iş olur.
eyleme katılmaz konuşursunuz eyleme katılır konuşursunuz sessiz kalır konuşursunuz hükümete rest çeker konuşursunuz. herşeye de muhalefet olunmazki kardeşim. herkesin kendine göre bir fikri var beğenmeyebilirsin gider başka sendika bulursun olur biter.

BTFormator' Alıntı:
gececiler' Alıntı:

Kesinlikle!!! Böyle eylem mi olur 10-13 arası, bizde eylem yaptık demek için yapılan birşey sadece... ama yine yiyen yiyor işte...
kardeşim 10-13 arası diye bişey yok kendiniz uyduruyor sonrada uydurduğunuza inanıyorsunuz. hayret bişey ya. sanamı soracaktı eylem yapmak için. çok biliyorsan git kendin bir sendika kur ne zaman istiyorsan eylem yap. senide görürdük.

Arkadaşlar iş bırakmada sevk alınmaz.
Memurlar yarın hizmet üretmeyecek .Bizde iş bırakacağız.Tüm öğretmenleri onurlu durmalarını istiyoruz

sadece susarak' Alıntı:
ziyaunal' Alıntı:
eyleme katılmaz konuşursunuz eyleme katılır konuşursunuz sessiz kalır konuşursunuz hükümete rest çeker konuşursunuz. herşeye de muhalefet olunmazki kardeşim. herkesin kendine göre bir fikri var beğenmeyebilirsin gider başka sendika bulursun olur biter.

hocam alışmadın mı hala? gül geç boşver :)

eğitim bir üyesiyim, tam gün iş bırakma eylemi var.10-13 diyenler yanlış bilgi veriyor.

sadece susarak' Alıntı:
BTFormator' Alıntı:
gececiler' Alıntı:

kardeşim 10-13 arası diye bişey yok kendiniz uyduruyor sonrada uydurduğunuza inanıyorsunuz. hayret bişey ya. sanamı soracaktı eylem yapmak için. çok biliyorsan git kendin bir sendika kur ne zaman istiyorsan eylem yap. senide görürdük.
10-13 çok ya 10.00-10.05 olmalı bence :)

Geri