eğitici formatör ne iş yapar?

Kodla Büyü

seyduna

Seçkin Üye
Seçkin Üye
kafamdaki bazı soruları forumda inceledim ama bulamadım.
kendinize ait odanız varmı. 8-5 arası kurs vermek kurslara katılmak harici ne yapıyorsunuz zamanınız nasıl geçiyor?
tatil gerçekten 20 günmü? yoksa bilgisayar okul formatörleri gibimi?
teşekkürler

Kendisine ait odası olan %10 ancadır. Çoğu çingen gibi seyyar geziyor :) 8/5 arası ilçe memde memur gibi çalışırsın kurs veremezsin. versen bile ek ders alamazsın akşam 18 den sonra kurs verirsin sonra benim gibi aile düzenin bozulur. :( tatil 20 veya 30 gün

Cemal hocam sınav öncesi kafamda dönüp duran bir soruyu çok net bir biçimde cevaplamışsınız. Teşekkürler.

hocam bilmiyorum benim fikrim sadece ama en iyisi okul formatörü

geçen sene eğitici formatör olan bir arkaşla çalıştım bizden bir farkını göremedim açıkcası

ebfo45' Alıntı:
Kendisine ait odası olan %10 ancadır. Çoğu çingen gibi seyyar geziyor :) 8/5 arası ilçe memde memur gibi çalışırsın kurs veremezsin. versen bile ek ders alamazsın akşam 18 den sonra kurs verirsin sonra benim gibi aile düzenin bozulur. :( tatil 20 veya 30 gün

Cemal Hocama ek olarak şöyle bir şey eklemek(anylamk istiyorum)

İlçe Milli eğitim Boş oda olamdığı için, ilk görevlendirmem de seyyar eğitici olarak görev yaptım, ardından bin bir rica ila (Kişisel ilişkiler sayesinde) halk eğitimde kendime bir masa edindim...

Bazen ilçe milli eğitimden beni çağırıyorlardı, ilçenin uzaklığı 5 km yakın..
Bir gün ilçe milli eğitimden gene çağırdılar, ben sorunun ne olduğunu sorduğumda, Şube müdürümüz bilgisayarın siyah ekranda kaldığını ve açılmadığını söylediler ve acil gelmemi söylediler(emretttiler diyelim).
Bende 5 km yolu ket ederek şube müdürmüzün odasına ulaştım, odada 4-5 kişi toplanmış sorun hakkında konuşuyorlar...
Sorun şuymuş meğer Press F1 Continue.....
Ve F1 tuşuna basarak 5 Km yolu tekrar geri döndüm..

Uzun lafın kısası ek ders +öğrenciden kaçmak + kaytarmak için bu işi seçiyorsanız ki umduğunuzun tam tersini bululabilirsiniz. Bu iş bt işini manyak derecede sevenlere göre derim. Sen neden seçtin diye soranlara :)

Geri