eğitici formatör atamaları

Kodla Büyü

fem

Üye
arkadaşlar,
eğitici formatör atamaları nasıl olacak? herkes görev yaptığı ile mi atanabilecek sadece? çalışma şartları neler? bilne varsa bilgi verirse sevinirim.

ne ataması
millet alt tarafı görevlendirme yani sonu başı belli olmayan bir iş için birbirini yiyor.Sanırsınki ilçe müdürü seçiyolar

badboys' Alıntı:
ne ataması
millet alt tarafı görevlendirme yani sonu başı belli olmayan bir iş için birbirini yiyor.Sanırsınki ilçe müdürü seçiyolar

Hay bin yaşa arkadaşım kaç gündür okuyorum ya bi yarışlar yok sınav yok a+ soruları yok nasıl olacak yok şöyle böyle hayır bende 1 yldan fazladır yapıyorum benmi başka bi iş yapıyorum bu BAZI arkadaşlarmı başka bi ülkede yaşıyoar anlamadım. Tavsiyem şudur ki ARKADAŞLAR bu iş sadece GEÇİCİ GÖREVLENDİRMEDİR HAKKIYLA YAPACAK OLURSANIZ GETİRİSİNDEN ÇOK GÖTÜRÜSÜ VARDIR. BOŞUNA MİLLETİ KANDIRMAYA (kıskandırmaya) çalşmasın kimse sonuçta ÖĞRETMENSİNİZ ve öğretmen olarak kalmaya da devam edeceksiniz şu ana ortada bazı projeler var ve onların giderilmesi gerekiyor. Bu işleri bugün ben yarın siz yaparsınız abartmaya milleti var olmayan şeylerle KANDIRMAYINIZ.

goodylike' Alıntı:
badboys' Alıntı:
ne ataması

Hay bin yaşa arkadaşım kaç gündür okuyorum ya bi yarışlar yok sınav yok a+ soruları yok nasıl olacak yok şöyle böyle hayır bende 1 yldan fazladır yapıyorum benmi başka bi iş yapıyorum bu BAZI arkadaşlarmı başka bi ülkede yaşıyoar anlamadım. Tavsiyem şudur ki ARKADAŞLAR bu iş sadece GEÇİCİ GÖREVLENDİRMEDİR HAKKIYLA YAPACAK OLURSANIZ GETİRİSİNDEN ÇOK GÖTÜRÜSÜ VARDIR. BOŞUNA MİLLETİ KANDIRMAYA (kıskandırmaya) çalşmasın kimse sonuçta ÖĞRETMENSİNİZ ve öğretmen olarak kalmaya da devam edeceksiniz şu ana ortada bazı projeler var ve onların giderilmesi gerekiyor. Bu işleri bugün ben yarın siz yaparsınız abartmaya milleti var olmayan şeylerle KANDIRMAYINIZ.

evet dostum bu işi yapan biri olduğun için benden daha iyi anlatmışsın...Üstüne diyecek bi lafyok....

goodylike' Alıntı:
badboys' Alıntı:
ne ataması

kesinlikle doğru
bu forumda gezdikçe bende şaşırıyorum acaba neye başvuruyoruz biz diye?
ne kadar çok meraklısı varmış bu işin yaaa?
hayret...

Eğitici Formatörlük

Arkadaşlar ben bir eml de çalışan Bilgisayar Öğretmeniyim.
Eğitici formatörlük sınavına girmek fakat şu an görevlendirilmek istemiyorum.
İlerisi için girmek istiyorum.
Acaba böyle bir şey varmı sınava girince Eğitici formatörlüğe de başvurmuş mu oluyorum yoksa sınav sonucuna göre ister başvurabilir istersemde başvurmazmıyım?

Sınav sonucu sonunda görev almazsan senden sonra sıradakine teklif edilir ve bir daha da sana sıra gelmesi zor hocam.

fem' Alıntı:
arkadaşlar,
eğitici formatör atamaları nasıl olacak? herkes görev yaptığı ile mi atanabilecek sadece? çalışma şartları neler? bilne varsa bilgi verirse sevinirim.
herkes görev yaptığı il veya ilçe mill eğitim müdürlüğü bünyesinde çalışacak. Yani ilçeye bağlı okulda çalışan öğretmen ancak bulunduğu ilçenin milli eğitim müdürlğünü tercih edebilecek.
Şartlar konusunda gelince. Normal memur saatlerinde (8-17) arası çalışılacak ve görevlendirilme ücreti alınacak (maaş+18 saat ek ders). Gerekli gördüğünüz zaman hizmet içi eğitim kursları açılabilecek ve girdiniz derse mukabil ders ücreti alınabilecek.

filatros' Alıntı:
fem' Alıntı:
arkadaşlar,
herkes görev yaptığı il veya ilçe mill eğitim müdürlüğü bünyesinde çalışacak. Yani ilçeye bağlı okulda çalışan öğretmen ancak bulunduğu ilçenin milli eğitim müdürlğünü tercih edebilecek.
Şartlar konusunda gelince. Normal memur saatlerinde (8-17) arası çalışılacak ve görevlendirilme ücreti alınacak (maaş+18 saat ek ders). Gerekli gördüğünüz zaman hizmet içi eğitim kursları açılabilecek ve girdiniz derse mukabil ders ücreti alınabilecek.

soruma cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim, zira diğerleri sadece eğitici formatörlük hakkındaki fikirlerini yazmış (ben bunu sormadım, amacım tartışma yaratmak da değildi). iyi ya da kötü herkes bir şekilde görevini yerine getiriyor zaten.

ya sınava başvurduk ama iyi mi yaptık kötü mü anlamadım? Sırf hizmetiçilerden yaralanma ve kendimizi geliştirme adına yapılabilecek bir şey mi bilmiyorum. forumda her geçen gün ebitefo olmak için çaba harcamanın doğru olup olmadığını düşünmeye başladım. Şu meşhur sınava girelimde sonrasını düşünürüz.

anladığım kadarıyla kimse bu sınava girme taraftarı değil. peki soruyorum arkadaşlarıma. müracat etmeyen var mı?

var ben etmedim etmeyide düşünmüyorum giren arkadaşlara başarılar dilerim...

arkadaşlar kazanmak için herhangi bir puan sınırı varmı? isteyenlerden en fazla ruanı alnları atama şeklindemi olacak?

Geri