ECLİPSE ile yapılmış bir uygulama lazım(ACİL)...

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
merhaba... ben bilgisayar öğretmenliği okuyorum da eclipse ile ilgili bir sunum yapacağım... Hoca eclipse ile yapılmış bir uygulamayı bir yerlerden bulmamı ve tanıtmamı istedi... elinizde böyle bir uygulama varsa ve bana gönderebilirseniz çok sevinirim..

sormam mı bilgisayarcının araştırma yaparken yapacağı ilk şey google amcaya sormaktır... bu yemek yemek su içmek gibi birşey :) sordum fakat anlatan döküman bile zor bulunuyor kaldı ki uygulama buluyum :(

cinefil' Alıntı:
merhaba... ben bilgisayar öğretmenliği okuyorum da eclipse ile ilgili bir sunum yapacağım... Hoca eclipse ile yapılmış bir uygulamayı bir yerlerden bulmamı ve tanıtmamı istedi... elinizde böyle bir uygulama varsa ve bana gönderebilirseniz çok sevinirim..

Eclipse ile her dilde yazılabilir. Hangi dilde yazılmış uygulama lazım. Java, PHP, C++....

Hocam bir uygulamanın eclipse ile yazıldığı nasıl anlaşılırki ?
Sonuçta bir editör. java da yazarsın php de . ve buna benzar bir sürü dili destekler. bir yerden basit bir java uyglamsını ın kaynağını indir. götür.
olmadı eclipse ile proje olarak aç bir kaç dosyayı yeniden kaydet. belki eclipse kendine has birkaç dizin oluşturu .

Geri