Ebitefo Ücret Düzenlemesinin hataları

Kodla Büyü

hozden

Site Gezgini
Eğiticiler kurslarını eskiden mesai saati dışında veriyorlardı bunun karşılığı günlük 5 saat ekders alıyorlardı. Bu ücret bazıları için gereksiz harcamaymış gibi gözükünce Eğitici Formatörler kurslarını mesai saati içinde versin, Asli görevi olduğu içinde verdikleri kurstan parada vermeyelim dediler. Kursiyer öğretmeni mesai saatleri içinde dersinden aldıklarında bu öğretmenlerin girmedikleri derslerde görevli izinli olmaları nedeniyle ücretlerini alacak olmalarını ve Kurslar mesai saati içinde ve eğitim öğretim aksatılmadan verilecek bilmecesinin çözümsüz olduğunu farketmediler.
Projenin Donanım kısmına çok büyük paralar harca ama Projenin yürütücü elemanları eğitici formatörlere 30 saatlik ücreti çok gör.
Yakında okul formatörü olup Fatih Eğitmeni olarak görev yapan öğretmenlerimizi aldığı ücrete birilerinin gözüne batarsa şaşırmayacağım.
Onlar niye alıyor biz niye alamıyoruz muhabbetine hiç girmiyorum...

Re: Devleti nasıl zarara uğratıyorlar!?

Haklısınız, bu yönden hiç düşünmemiştim.

Ayrıca proje zaten kendi başına tam bir israf. Çar-çur projesi.

Her yere parayı saç, savur ama gerekli yerde kıs, pintilik yap. Böyle iş olmaz.

hozden' Alıntı:
Proje Etkileşimli tahta yönüyle güzel ...

Etkileşimli tahtalar güzel ama elektrik kesintilerinde çok çabuk arıza veriyorlar. Bir ilde farklı okullarda en az 10 etkileşimli tahta elektrik kesintilerinden bozulduğunu biliyorum. Bu tahtaların elektrik kesilip gelmelerine, elektrik dalgalanmalarına karşı test edilmesi lazım.

Geri