EBİTEFO SINAV SONUCU EŞİT İSE SEÇİM NASIL OLUR?

Kodla Büyü

kaya_46

Site Gezgini
sınav sonuçları görüldüğü gibi (yapılan sorgulardan)eşit olan çok.
aynı ilde eşit puanlı olup son alınacak kişi için eşit puanlı birden fazla kişi olursa eleme nasıl olacak???
konu ile ilgili fikri yada bilgisi olan varmı...

kaya_46' Alıntı:
sınav sonuçları görüldüğü gibi (yapılan sorgulardan)eşit olan çok.
aynı ilde eşit puanlı olup son alınacak kişi için eşit puanlı birden fazla kişi olursa eleme nasıl olacak???
konu ile ilgili fikri yada bilgisi olan varmı...

muhtemelen hizmet yılı düşük olandan olur hocam. çünkü bu daha öncede vardı.

Valla aynı şeyi bende düşündüm ama sanırım okul formatör öğretmenliği seçiminde olduğu gibi kıdemi en az olanı seçebilirler

benimde öle olur gibi geliyor...
okul formatörlüğündeki gibi;
öncelik bilgisayar öğretmenleri,
sonra branş öğr. bitefolardan hizmet yılı az olanlar mı???

kaya_46' Alıntı:
benimde öle olur gibi geliyor...
okul formatörlüğündeki gibi;
öncelik bilgisayar öğretmenleri,
sonra branş öğr. bitefolardan hizmet yılı az olanlar mı???

bitefolarda evet öle. önceliği bilgisayar öğretmenlerine vermezler hocam öle olsaydı diğer branşlardan sınava kimseyi almazlardı. dert etmeyin nasıl olsa açıklanacak.

şimdi size bir muallaktalık daha söliyim madem konu acmışınız...
12.01.2007 tarihinde ilk defa görev alan eğiticilerin yönetmeliğind şöle bir madde vardı..
Eğer aynı puanı almak gibi bir durum söz konusu ise ozman kıdemi fazla olanı secin diyordu..
Ancak 01.07.2007 tarihli görevlendirme yazısında ise şöyle diyordu..
Eğer aynpuanı alanlar arasısndan secmek gibi bir durum avr ise kıdemi az olan tercih edilir diyordu..

Yani her zaman olduğu gibi bekleyip görevlendirme yazını göreceğiz..

Ama benim görüşüm eğitek genclerle çalışmak istiyor....

SAYGILARIMLA...

Ben Fikrimi Söylelieyim ( daha önce yapılmış 2 defa)

1.) Diğelimki iki kişi aynı pauanda birinin branşı bilgisayar diğerinin ise farklı burada öncelik bilgisayar öğretmenin olur.
2.) Diyelimki ili kişide bilgisayar öğretmeni, ozaman kidemce kıdem yılı az olan alınır. Yani biri 3 yıllık diğeri 6 yıllık ise 3 yıllık olangörev alır..

Bunları nerden çıkardığımı düşünüyorsanız..
2007 haziran görevlendirmesi şartlarına bakın
2007 Çanakkaledeki sempozyom görevlendirme yazısına bakın

şöle olur
il milli eğitim müdürü gelir
tarafları orta sahaya çağırır ve yazı tura atar bilen görevlendirilir :)

CadCam67' Alıntı:
Ben Fikrimi Söylelieyim ( daha önce yapılmış 2 defa)

1.) Diğelimki iki kişi aynı pauanda birinin branşı bilgisayar diğerinin ise farklı burada öncelik bilgisayar öğretmenin olur.
2.) Diyelimki ili kişide bilgisayar öğretmeni, ozaman kidemce kıdem yılı az olan alınır. Yani biri 3 yıllık diğeri 6 yıllık ise 3 yıllık olangörev alır..

Bunları nerden çıkardığımı düşünüyorsanız..
2007 haziran görevlendirmesi şartlarına bakın
2007 Çanakkaledeki sempozyom görevlendirme yazısına bakın

ben bilgisayar öğretmeni olsan branşı bilgisayar olmayan biriyle aaynı puanı alıp bu duruma düşmem çekilirdim :)

cadcam67 çanakkale sempozyum görevlendirme yazısı elinde avrsa burya atsan..
SAYGILARIMLA...

ben bilgisayar öğretmeni olsan branşı bilgisayar olmayan biriyle aaynı puanı alıp bu duruma düşmem çekilirdim
Neden? sınav bilgisayar öğretmeninin bilgisini mi belirliyor? :x. Bu konu çok konuşuldu, yeter ama! Bilgisayar teknisyenliği sınavıydı bu!

Geri