EBİTEFO SINAV GİRİŞ KARTI EKRANI ACILDI

Kodla Büyü
eğer fotoğrafınız düzgün değil ve üzerine yeni resim yapıştıracaksanız, okulun onaylaması gerekiyor. Değilse gerek yok diye biliyorum.

Hocam ne olur ne olmaz. Siz okul müdürünüze bir imza attırıp okulun mührünü bastırın.
Sınav sırasında bir de bu yüzden problem yaşamayın.

ilsis.meb.gov.tr ekranından ebitefı sınav basvurusu kısmından sınav gırış kartına ulasabılırsınız.sınav gırıs kartı cıktsını aldıktan sonra okul mudurlugune onaylatmayı unutmayın

Arkadaşlar bence de müdüre onaylatın. Eğitekte
Not:
Fotoğraflı Sınava Giriş Belgenizi İLSİS üzerinden alarak kurumunuza onaylatmayı ve sınava gelirken yanınızda getirmeyi unutmayınız.
yazıyor. Bi sorun yaşamamak için onaylatın derim.

biltek2007' Alıntı:
Hocam ne olur ne olmaz. Siz okul müdürünüze bir imza attırıp okulun mührünü bastırın.
Sınav sırasında bir de bu yüzden problem yaşamayın.

Arkadaşlar okul müdürlüğüne eğer yeni fotoğraf yapıştırdıydanız onaylatmanız gerekir. Eğer renkli bi çıktı aldıysanız gerekmez. Birde heralde onaylatma işleminde müdürün imzası diye bişey olmaz, mühür yeterlidir. Diye biliyorum ben. Öyle değil mi?

Arkadaşlar benim başvuru işlemlerinde bir problem meydana geldi.daha sonra verilen ek zamanda tekrar onaylattım.fakat şimdide sınav giriş belgemde salon no:yedek ,sıra no ise yok böyle bir sorunu olan kimse varmı acaba teşekkürler.

Geri