EBİTEFO 2008 İL SIRALAMALARI SONUCU İÇİN EĞİTEK 5 GÜNLÜK İTİRAZ HAKKINI KULLANIYOR

Kodla Büyü

vcelik33

Site Gezgini
EĞİTEK SINAV SONUÇLARINA GELEBİLECEK İTİRAZLAR İÇİN 5 GÜNLÜK İTİRAZ SÜRESİNİ BEKLİYOR. İL SIRALAMALARI 5 İŞ GÜNÜ SONRA İLLERDE.

yhu bana bu kadar patırdı için il ve ilçelerde neler yaptığınzı bi anlatırmısınız...bu forumu gören sanacak ki yer altında madende çalışıyosunuz
hiç bi iş yapmadan yan gel yat yeri yaptınız bu işi
vars itirazı olan anlatsında görelim icraatları
tabi ücret için verdiğiniz kursları yazmayasınız sakın :lol: :lol: :lol: :lol:

sınav sonucuna itiraz hakkı 5 gün değil hocam 3 gün. Bu arada bilgi edinmeden kaç doğru ve yanlışınız olduğunu öğrene biliyorsunuz arkadaşlar ben mail attım 2. gün cevap geldi

badboys sınava bile girmedin eğitici filan değilsin birde burda eğiticilerle dalga geciyor ve hakaret ediyosun bence yöneticiler bu elemanı son kez uyarmalıdır....

sandokhai' Alıntı:
Aaaa @badboys çok ayıp. Yine tedavi seansına gitmemişsin.Şimdi uslu bir çoçuk ol ve doğru http://www.e-psikoloji.com/forum/forumdisplay.php?f=29 hadi bakeyim.Burayı iyice oku.büyü ,adam ol

Tabi yüzyüze olmayınca eleştrinin biçimi ve şiddetide biraz ağır oluyor. Bu türdurumlar için eminim bilimsel bir açıklama vardır. Bu tarzda bir eleştri yapan kişi için pekte iç açıcı olmasada belkide hastalık seviyesinde bir kişik bozukluğu olabilir.

EBİTEFÖ cülerin görevi zaten çık ve seçik . Bizi görevlendiren sayın baknımız yapmamız gerekeni bir güzel yazmış okubakiim eksiyimiz varsa düzeltelim.

Formetörlerden illada icat bekliyorsan. Aşağıdakileri tanıdığım iki formatörün çalışmasıı yazıyorum. Duyduğum ama adreslerini bilmediğim başka projelerde var tabi. Onlarda belki yazarlar buraya.

http://www.fendeney.com/ Dursun işer hocamın fendeneylerini etkileşimli hale getirdiği bir çalışmanın web sitesi

http://www.abcdetest.com BT sınıfları ve internet için sınav - soru banaksı soru yönetimi yazılımı

www.fenbilgini.com online yarışma ve sınav sitesi

www.konutesti.com öğretmenler için esorubankası

aslında muhattab almamaklazım ama şuan boş vaktim canım sıkılıyor yazayımd edim.
Sağlıklı günler
...

badboys' Alıntı:
yhu bana bu kadar patırdı için il ve ilçelerde neler yaptığınzı bi anlatırmısınız...bu forumu gören sanacak ki yer altında madende çalışıyosunuz
hiç bi iş yapmadan yan gel yat yeri yaptınız bu işi
vars itirazı olan anlatsında görelim icraatları
tabi ücret için verdiğiniz kursları yazmayasınız sakın :lol: :lol: :lol: :lol:

hocam ben anlatsam zaman yetmez zaman yetsede sen anlamazsın.Her konuda illa bir catlak ses cıkarıyorsun.

bu arkadaşı(badboys) "KAPATSAK" derim ben.Bizim gibi düşünmüyor...!?
nasıl ama demokrasi anlayışımız::! süper....

bay_zek' Alıntı:
bu arkadaşı(badboys) "KAPATSAK" derim ben.Bizim gibi düşünmüyor...!?
nasıl ama demokrasi anlayışımız::! süper....

bakıyorum modaya uyuyorsun. ne de olsa demokraside son moda bu.

bu sıra öğrenme motoru ile tahmin edebilrisin. şu an 1450 kişi var. sınava 3000 e yakın kişi girdi
yani yarısı tamam yarısı kaldı:)

Geri