Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

EBFO olanlar...Neden yapıyorsunuz bu işi..Dürüstçe ..ARTI sı ve EKSİleri NELERDİR?

Konu, 'Fatih Projesi Eğitmenleri' kısmında bay_zek tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. bay_zek

bay_zek Aktif Üye

arkadaşalr ebfo olanalar neden yaptıklarını ve neden devam etmek istedikkerini ve neden devam etmek istemediklerini yazarlarsa buradaki vaziveyi yapmayan hatta tanımayan arkadaşlarımıza fikir verecektir...

2. dej51

dej51 Site Gezgini

ben ebfo değilim olmak istiyorum açık konuşmak gerekirse insanların bana muhtaç olmaları hoşuma gidiyor belkide ne biliyim kendini tatmin beynindeki bilgileri kullanma isteği yoksa eziyet sabah 8 akşam 5

3. bay_zek

bay_zek Aktif Üye

peki ala ben olanalrın niye oldukalrından bir kaç tane söliyim fikir vermesi açısından ...
    öğrenci...müdür ...müdür yard....baskısı yok...

4. erdem12

erdem12 Site Gezgini

Ben Bilgisayarları sevdiğim için yapıyorum. Öğretmenken (Sınıf Öğretmeniydim) İkisi bir arada gitmiyordu. Maddi olarakda gereken hizmetiçi kursları alırsanız (Yazarlık yazılım - Intel Vs) Öğretmenlere mesai dışında kurs düzenlersiniz ve ekders alırsınız. Bence Artı ve Eksilerini bir araya koyarsak daha çok gönül işi bilgisayar sevgisiyle ilgili yani

5. bay_zek

bay_zek Aktif Üye

olupda görevi bırakmak isteyeneler ise nedne bırakmak istiyor bir kaçda burdan bahsedeyim....Teknik öğretmen olanalr.....Denge taminatı kesilenler...ildeki şube müdürü ile kavga edenler.....Ücreti az bulanalr...belkide eğitim öğretim tazminatını alamıyacağını düşüneneler...vs...

6. fabilisim

fabilisim Site Gezgini

ben sırf şu katılamadığım hizmetiçi eğitim kurslarına katılamadığım için istiyorum

ben think.com okul yönetici öğretmeniyim ama think.com kurslarına ben deil hiç alakasız ebitefölar katılıyo

7. backir

backir Aktif Üye

Walla bende, kurs verecek olanları ve niteliklerini görmek icin katılmak istiyorum :) BÖTE mezunu biri olarak bana artısı ne olacak bakalım....

Yoksa hala ogretmekten cok belgeleme usulu devam mı?
    Egitim teknolojileri genel müdürlüğü kimlere kalmis bakalim.... :))

8. ilter1081

ilter1081 Site Gezgini

Ben Bilgisayar Meslek Öğretmeniyim.Okulumda Norm Fazlası oldum bu nedenle görevlendirme ile Düz Liseye BFÖ oldum.Fakat Ders yogunlugu artarsa kendi bolumume donmek istiyorum bu formatorluk işi muallak bi olay.Ben Atölyeme dönmeliyim. :wink:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal