EBA'ya Öğrenci Girişleri Başladı...

Kodla Büyü

caylakcekirge

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye

Ekli dosyalar

• ebasifresi1.jpg
    ebasifresi1.jpg
    152 KB · Görüntüleme: 46,905
bi deneme yapayım dedim.. Hata mesajı verdi..
Heralde meb hattı istiyor.. :|
Okuldan denemek lazım

animasyonlar olmadıktan sonra pdf yi ne yapsın öğrenciler

emrahsahan' Alıntı:
Hata mesajı verdi şifre oluşturma ekranında.Var mı şifre verebilen?
bende de sürekli hata mesajı veriyor ya. sistemde sorun mu var? Şifre verebilen var mı öğrencilerine?

ben düne kadar 3 sınıfa şifre verdim. Ancak şimdi öğrenci şifresi oluştur menüsü bile yok...

Evet ben de bugün kullanıcı adımla giriş yapıyorum ancak öğrenci şifresi oluştur seçeneği yok. :x

seyduna' Alıntı:
ebaya öğrenci girişi linkini verebilirmisiniz arkadaşlar. videoda bahsettiği link bir işe yaramıyor:
http://www.eba.gov.tr/ogrencisifre
hocam önce kendiniz mebbis şifrenizle giriş yapıyorsunuz, sonra ister yukardaki linke tıklayın, isterseniz sağ üstte adınız yazan yere tıkladığınızda alta menü açılıyor ordan "öğrenci şifre" yi tıklayarak öğrenci TC siyle şifre oluşturuyorsunuz. Sonra yine aynı eba girişinden öğrenci kullanıcı adı olarak kendi Tc si ve şifre olarak sizin oluşturmuş olduğunuz şifre ile giriş yapabiliyor.

arkadaşlar görevlendirme çalışıyorum. tabletler geldi öğrenci eba şifresi vermem gerekiyor fakat.. şifre atama kısmına öğrencinin tc sini yazınca hata diye çıkıyor. öğrenciye eba şifresini vermek için yetkili mi olmak gerekiyor illa

faruk8542' Alıntı:
arkadaşlar görevlendirme çalışıyorum. tabletler geldi öğrenci eba şifresi vermem gerekiyor fakat.. şifre atama kısmına öğrencinin tc sini yazınca hata diye çıkıyor. öğrenciye eba şifresini vermek için yetkili mi olmak gerekiyor illa
Görevlendirildiğiniz okuldaki bir öğretmenin şifresiyle giriş yapmalısınız hocam,kadronuzun bulunduğu okulun öğrencisi olmadığı için şifre veremezsiniz

aslicakir' Alıntı:
faruk8542' Alıntı:
Görevlendirildiğiniz okuldaki bir öğretmenin şifresiyle giriş yapmalısınız hocam,kadronuzun bulunduğu okulun öğrencisi olmadığı için şifre veremezsiniz
Teşekkürler hocam.. öğrencilere şifreyi verdim yanlız sadece 1 ögrencide baya denedim hata demeye devam ediyor.. acaba bu öğrencinin daha önce tablet alma ihtimali var mı? 1 öğrenciye veremedim

Geri