EBA ve VSınıf sorunları yardım?

Kodla Büyü

serbay2

Site Gezgini
Merhaba okulumuzda öğrenci tabletlerinde EBA ve vsınıf yazılımında sorunlar yaşamaktayız.Sorunlar şu şekilde kısaca;
1-Öğrenci tabletlerinden etba5 lerde v-sınıf yazılımı açılırken çoğunda kullanıcı bilgileri alınamadı deyip vsınıfa bağlanamıyor.Eba hesap ta kurulmuyor (öğrenci tablerinde)?

2-Eba derste öğretmen kendi yüklediği yaprak testi öğrencilere gönderdiğinde öğrenciler eba derslerine girip çalışmayı açmaya çalıştığında eklenti hatası ile pdf i görüntüleyemediler.Tablete acrobat kurdum.Chromu güncelledim ama yine de aynı eklenti hatasını verdi.Tabletin kendi tarayıcısında da aynı şekilde.Çoğu derste sınav olmadığı için öğrentmenler kendi testlerini yükleyip göndermek istiyorlar.Güzel uygulama ama tabletlerde açılmıyor.Böyle de bir sorun var.

3-Etab4 ler dede v sınıf yazılımı güncelleme almış olmasına rağmen açılmıyor.

4-V sınıf yazılımında Sınavlarım bölümünden öğretmenin kendi hesabına yüklediği yaprak testleri tabletten gönderemiyoruz çünkü V-sınıfta yaprak test bölümü yok?Bu da vsınıf yazılımında bir eksiklik sanırım

Bu sorunlar hakkında yardımcı olabilecek var mı?

daha fazla sorunla karşılaştım ama nedenleri konusunda hiç bir fikrim yok. Yazılımsal altyapı hazır olmadan sistem işlemez..durumun özeti bu...Kendi kendisine düzelmesini bekleyeceğiz..

Aynı sorunlar bizim okulda da var. Bugün zor bela çalıştırdığımız bir özellik yarın hatta bir sonraki denememde çalışmayabiliyor. Beklemedeyiz şimdilik sistem düzelene kadar...

Geri