EBA V SINIF uygulamasını nereden indirebiliriz?

Kodla Büyü
Hocam android yazdığına bakmayan iki yazılımı da tahtaya kuruyorsunuz.Sistem sorunsuz çalışır.

üstteki program kurulmuyor, hata veriyor. sadece alttakini kurunca çalışıyor sanki (bazı bilgisayarlarda netframework 4.5 istedi)

Arkadaşlar bir şey danışacağım.
Şimdi okulda faz 2 sistem var. İnterneti tahtalara sınıflarada daha önce var olan ethernet girişleri sayesinde verdim. Okulda kablosuz ağ yok.
şimdi bir öğretmen arkadaş sordu: hocam ben bu v sınıf uygulamasını elefonuma indirip oradan tahtayı yönetebilirmiyim diye. Kablosuz ağ olmadığı için olmayacağını düşündüm ama. Akıllı tahtayla telefonlar arasında ayrı ağ oluşturup v sınıf uygulaması ile çalışabilirmiyiz?
Ne düşünüyorsunuz?

sezginozturk' Alıntı:
Şimdi okulda faz 2 sistem var. İnterneti tahtalara sınıflarada daha önce var olan ethernet girişleri sayesinde verdim. Okulda kablosuz ağ yok.
şimdi bir öğretmen arkadaş sordu: hocam ben bu v sınıf uygulamasını elefonuma indirip oradan tahtayı yönetebilirmiyim diye. Kablosuz ağ olmadığı için olmayacağını düşündüm ama. Akıllı tahtayla telefonlar arasında ayrı ağ oluşturup v sınıf uygulaması ile çalışabilirmiyiz?
Ne düşünüyorsunuz?
yokmu bir fikir verecek olan arkadaşlar

sezginozturk' Alıntı:
sezginozturk' Alıntı:
Ne düşünüyorsunuz?
yokmu bir fikir verecek olan arkadaşlar
Hocam kablosuz iletişim kurulamaz sanırım diye düşünüyorum. Hani tahtaların bluetooth özelliği olsa olabilirdi.

hocam tahtalarda wifi var telden paylaştırıp internete giriliyor antensiz bile çekiyor yanında. denemek lazım aslında arkadaşın dediğini

Geri