EBA ŞİFRESİ- EBA.010 HATASI

Kodla Büyü

bote2011

Aktif Üye
arkadaşlar toplu eba ifresi almaya çalıştım olmadı, dosya inmedi. bari bir kısmını kendim almaya başlayayım dedim bu seferde EBA. 010 ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN KODU EŞLEŞMEDİ diyor. sorun ne acaba? ilkokul öğrencilerine almaya çalışıyorum bu yüzden olabilir mi? anlayamadım

Bu hata çıktığı zaman o öğrenci hangi sınıfta ise o sınıfın ,sınıf öğretmeni kendi mebbis şifresiyle kendi mebbisine girecek orada ismini üzerine tıklayacak altta öğrenciye şifre ver var.Oraya tıklayarak öğrencinin TC numarasını yazarak o sınıfındaki öğrenciye şifre verecek. Bu hatayı veren sınıflar Ana Sınıfı,1,2,3 ve 4. sınıflar.Diğer sınıflar e -kurs modülünden işlem yapıldığı için bu hatayı vermez.

hocam genelde eba da farklı bir okul üzerinde kayıt isen bu hata verebiliyor. benim de başıma geldi. eba ders de kendi okulum görünüyordu fakat eba profilde başka okul yazıyordu bende eba010 hatası alıyorsun iyice bir kontrol et bence

o Sınıfın sınıf öğretmeni denediği halde kendi şifresi ile şifre veremedi ama ben görevlendirme olduğum halde kendi şifremle girip verebildim. Ama benim de şifre veremediğim öğrenciler oluyor.

Hocam e okulda ya da mebbiste başka okulda gözükürsünüz,görevlendirmesinizdir vs. bu hatayı alan arkadaşların hepsi başka okulda gözüktüğünden aldı. Ayrıca dosya nasıl inmedi onu da anlamadım.

Geri