EBA PORTALINDAN TOPLU İNDİRME

Kodla Büyü

mutluluk

Aktif Üye
arkadaşlar eba dan video ve resim indirmek istiyorum. btr öğretmeniyim. ögretmen arkadaslar için indireceğim. mesela tarih dersinde 300 tane fotoğraf var ve indirmek için her birini tek tek indiriyorum, toplu nasıl indirebilirim?

Hocam Mozilla da down them all! eklentisi mevcut. Biraz önce eklenti ile denedim http://www.eba.gov.tr/gorsel/tarih adresinde ki ilk sayfada listelenen tüm görselleri indirdi. Ancak boyutları kullanışlı değil daha sonra bunları toplu olarak boyutlandırabilirsiniz. Yalnız logo, icon ne varsa indiriyor arada. Deneyerek tam isteğinize erişebilirsiniz belki.

Ancak kişisel tavsiyem hepsini indirmeyin. Dikkat çekici bir kaç örneği gösterin. Öğretmen branşından örnekler görsün. İstediklerini kendisi indirsin.

Hocam siz rehberlik yapın. gösterin nasıl indirileceğini bırakın kendileri indirsinler. Kendileri indirsin ki kıymetiniz bilinsin. Siz amele değilsiniz. :++:

:+1: her işlerini yapınca işin kıymetide kalmıyor. bazen iş kolay ama öyle olduğunu söylememek lazım zira yaptığınız işin önemi azalıyor diğer öğretmenlerin gözünde
ozcankurucu' Alıntı:
ayder85' Alıntı:
Hocam siz rehberlik yapın. gösterin nasıl indirileceğini bırakın kendileri indirsinler. Kendileri indirsin ki kıymetiniz bilinsin. Siz amele değilsiniz. :++:
:+1:

Maxthon tarayıcı kurun. Ctrl tuşuna basılı tutup mouse sol tuş kombinasyonu ile istediğiniz resimleri hızlı bir şekilde bilgisayara kaydedebilirsiniz.

ayder85' Alıntı:
:+1:
Amelelik yapmayın sonunda pişman olursunuz.Tecrübelerle sabittir.Gösterin kendileri indirsinler yoksa hem çok yorulursunuz,hemde kadir kiymetiniz dereyi gecene kadar olur.Dost acı söyler. :D

Geri