EBA ÖĞRENCİ GÜNCELLEME

Kodla Büyü

uragan06

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Eba Derse öğretmen olarak giriş yaptım.sınıflarımı seçtim.ancak öğrenciler görünmüyor.sadece güncelleniyor diye yazı var.Öğrencileri güncellemek için idarenin şifresiyle mi girş yapmak gerekir acaba?

Hayır hocam e-okuldan verileri çekememiştir belki diğer linklere tıklayıp tekrar deneyin güncellemesi gerekir.

bizim dersle ilgili hiç içerik yok ki. Peki biz kendimiz hazırlayamıyo muyuz?

uragan06' Alıntı:
Eba Derse öğretmen olarak giriş yaptım.sınıflarımı seçtim.ancak öğrenciler görünmüyor.sadece güncelleniyor diye yazı var.Öğrencileri güncellemek için idarenin şifresiyle mi girş yapmak gerekir acaba?

Aynı sorun bende de var 1 aydır hemde.
Bugün bi öğretmene gösteriyodum ebada sınıfları, onada aynı şey oldu. Sınıflar güncelleniyor diyor ama hata veriyor.
Tableten vsınıf açıyorum oda hata veriyor.
Hadi buyur gelde öğretmenlere ebayı anlat

Hocam öğrencilerin ebaya giriş yapıp ebada belirli bir süre vakit geçirmeleri gerekiyor sanırım. Sisteme o şekilde düşüyorlar. Bizde de aynı sorun vardı. EBA dan kurslara başvurunca hepsi düştü sisteme.

cgg*seco' Alıntı:
Hocam öğrencilerin ebaya giriş yapıp ebada belirli bir süre vakit geçirmeleri gerekiyor sanırım. Sisteme o şekilde düşüyorlar. Bizde de aynı sorun vardı. EBA dan kurslara başvurunca hepsi düştü sisteme.

350 öğrenci kurslara başvuruda bulundu ama ödevgönderme kısmında öğrenci numarası yazmayan öğrenciler var çoğunlukla. haliyle ödev gitmiyor.

Buna bir çözüm var mı arkadaşlar?

Geri