EBA Mesleki Gelişim Video hatası

Kodla Büyü

casper

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar EBA Mesleki Eğitim Flutter kursu videolarında 2 saattir bu hata ile"The media playback was aborted due.." karşılaşıyorum. Antivürs programından olsa diyecem dün de girdim yine aynı antivürüs prgramı vardı.

"The media playback was aborted due to a corruption problem or because the media used features your browser did not support." Arkadaşlar bu sorun ile karışılaşana olmadı mı? Hata mesajı yine çıkıyor yüklenmiyor video. Hem Chrome hem de Opera da denedim aynı hata veriyor. Flutter derslerim kaldı izlemem lazım

hocam bir videoda öyle bir sorunla karşılaştım , çözüm olarak telefondan eba mobil uygulamasından açıp izleyip o bölümü geçtim, diğer videolarda sorun olmadı.

hocam bir videoda öyle bir sorunla karşılaştım , çözüm olarak telefondan eba mobil uygulamasından açıp izleyip o bölümü geçtim, diğer videolarda sorun olmadı.
Hocam teşekkür ederim dediğinizi yaptım şimdi ama yine mobilden de aynı uyarı çıktı izleyemiyorum.

Arkadaşlar EBA Mesleki Eğitim Flutter kursu videolarında 2 saattir bu hata ile"The media playback was aborted due.." karşılaşıyorum. Antivürs programından olsa diyecem dün de girdim yine aynı antivürüs prgramı vardı.

bende aynı sorunu yaşıyordum hocam farklı bir internet tarayıcısında deneyince açıldı. internet explorer da açılıyor.

opera da chrome tabanlı zaten firefox yada internet explorer ın eski versiyonlarından birinden deneyin

Geri