eba markete V sınıf eklenmiş

Kodla Büyü

ademola

Süper Üye
Süper Üye
bu sabah bir öğrencinin etab 4 tabletini fabrika ayarlarına sıfırladım. aktivasyondan sonra eba hesap için markete girdiğimde V sınıf uygulamasını da görünce şaşırdım :)

Hocam sizin başlığınızı görünce ben de girdim baktım dediğiniz gibi aktivasyon gelen e tab4 lere eba markette eba VSINIF eklenmiş. Ancak yüklemeyi yapıyor %100 e kadar en sonunda " Uygulama yüklenemedi" diyor bu sorunla ilgili bilginiz var mı ?

bilinmeyen kaynaklardan yükleme yapmaya izin verilmediyse ondan yüklenmemiş olabilir hocam. Ayarlar-Güvenlik sekmesinden bilinmeyen kaynaklara izin verin olur muhtemelen.

ilk eba marketten eba hesap tı galiba o yüklenecek yoksa olmuyor. bende burada görmüştüm

hocam güvenlik sekmesindeki bilinmeyen kaynaklara erişimi sağladım. Eba hesabı indirdim. öğrencinin bilgileriyle oturumu açtım. Tekrar eba marketten indirmeyi kalktım olmadı. Forumda bulunan "eba Vsınıf.apk" uygulamasıyla da denedim o yükleme yapıyor fakat onda da MDM tarafından durduruldu diyip açmıyor. Sizde EbaVSınıfın etab4 öğrenci apk.sı var mı acaba varsa link atsanız ?

Hocam o durumda tablete format at yeniden dene. Bikaç tablette bende aynı sorunu yaşadım.

"v sınıf durdu" şeklinde hata veren tabletler vardı. Ne denediysem olmadı. Ben de formatladım. Şimdi ise v-sınıf açılıyor. "Hoşgeldin .........(öğrencinin adı)" yazıyor. Öğrencinin eba şifresini giriyorum fakat tekrar tekrar şifre istiyor. (Bilgisayardan eba'ya girince aynı şifreyle açılıyor. Şifrede sorun yok)
Bunun çözümünü bilen var mı? Not: 3 öğrencide de aynı sorun oldu.

dikistutmazsabri' Alıntı:
"v sınıf durdu" şeklinde hata veren tabletler vardı. Ne denediysem olmadı. Ben de formatladım. Şimdi ise v-sınıf açılıyor. "Hoşgeldin .........(öğrencinin adı)" yazıyor. Öğrencinin eba şifresini giriyorum fakat tekrar tekrar şifre istiyor. (Bilgisayardan eba'ya girince aynı şifreyle açılıyor. Şifrede sorun yok)

Öğrenci şifresini değiştirip, içerisen + - gibi semboller koymuş olabilir mi? EBA'nın harf ve sayılar haricindeki sembol ve karakterlere gıcığı var. Belki ondan olabilir.

yakuphan' Alıntı:
dikistutmazsabri' Alıntı:

Öğrenci şifresini değiştirip, içerisen + - gibi semboller koymuş olabilir mi? EBA'nın harf ve sayılar haricindeki sembol ve karakterlere gıcığı var. Belki ondan olabilir.
Şİfrede sorun yok hocam. Aynı şifre ile bilgisayardan giriliyor.

Geri