EBA kullanıyoruz diye 147 ye şikayet edildik

Kodla Büyü

acer50

Süper Üye
Süper Üye
hadi bakalım buyur burdan yak, lisedeyim. veli, öğretmeni eba sistemi üzerinden çok ödev veriyor, çocuğum internet ortamında çok fazla takıldığı için derslerinde başarısız oluyor diye şikayet etmiş. Okula yazısı geldi, işin yoksa bi de bunlarla uğraş

Re: 147 YE ŞİKAYET EDİLDİK

eba dan ödev gönderme sistemini kaldırırlar yakındır :mrgreen:

her şey 15 tatilde bir çocuğun ailesiyle beraber lüks lokantaya yemeğe gidip lokantanın çocuk oyun alanında ödev yaparken bakana yakalanmasıyla başladı. :mrgreen:

Bence alakasız bir cevap verin. EBA nın okul tarafından değil milli eğitim bakanlığı tarafından oluşturulan bir sistem olduğu ve içerisindeki etkinlik miktarına okulların karar vemediğini mevcut etkinlik ve teslerin öğrencilerin kullanımına açıldığını belirtin.

güleyim mi ağlayayım mı karar veremedim :)

denizlerb' Alıntı:
her şey 15 tatilde bir çocuğun ailesiyle beraber lüks lokantaya yemeğe gidip lokantanın çocuk oyun alanında ödev yaparken bakana yakalanmasıyla başladı. :mrgreen:
:+1:

ebayı kullanın diye emir yazı niteliğindeki resmi yazıları ilgi tutarak cevap verin. ben değil siz kullanın dediniz sayın meb :)

Valla fatih projesinden başladım, ordan EBA, ordan Fatih BTR görevleri vs vs bağladım gitti, raporu yazdık bakalım. Çok önemli bişey değil de komik olay yani. Ayrıca BTR toplantısında söz alıp gururla söyleyecem, o kadar kullanıyoruz ki EBA yı, tabletleri, tahtaları veliler bile bizi şikayet ediyor artık diyecem.

Hocam bunlarla ileride daha çoook uğraşacağız. Ben de 6. sınıflarda e-posta adresi alalım dedim beni de şikayet etmişler. Sanırım şikayet şu anda sadece okul idaresine yapıldı ama savunma istemeleri yakındır. :verymad:

alakasız cevap verebilirsiniz . bende bi memuru şikayet ettim adam sıfır alaka olan cevap yazmış kapandı konu. 45 gün geçti dilekçemi işleme koymadılar diye şikayet ettim adam ben göreve başlayalı 3 ay oldu benden önceki yapmış dedi :D . kapandı heheh

bu hızla gidersek olacağı buydu :eek: veliler daha tabletin neden verildiğini anlamadı :alkis:

Yakında derslerde akıllı tahtayı açıp (video vs.) öğretmenler oturuyo ders anlatmıyolar diye de şikayet gelebilir... :puhaha: :puhaha:

denizlerb' Alıntı:
:puhaha: :+1:

Ben gönderiyorum anda herhangi bir yaptırımı yok zaten. Ben çalışmasına uygun notlar gönderiyorum. Çalışır veya çalışmaz o onun bilecek is. Ne günlere kaldık Allahım

iti ürür kervan yürür hacılar :++: ... delinin biri taşı atmış yine çıkarmaya çalışıyoruz :)... bu şikayetten hiçbir şey çıkmaz. biz ağlanacak halimize gülüyoruz :wink:

Geri