Eba Kullanım Raporlarımızı paylaşalım

Kodla Büyü

gokhanbicer

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Okulumuz faz2 kapsamında tahtalar kuruldu altyapı kurulmadı. tüm tahtalarda internet erişimi var. Öğrencilerin %85 inin evde interneti yok. Öğretmenler derste eba kullanıyorlar. öğrencilere tenefüslerde ve öğle arasında eba derse girebilmeleri için bt sınıfını açıyorum. sınıfta sadece eba derse girebiliyorlar ve araştırma proje ödevlerini yapabiliyorlar. 2. dönem başladık ve öğrencilerimiz şu an 700 saat eba derse girdiler. sizce bu rakam az mı çok mu. Karşılaştırma yapabilmek için sizler de raporlarınızı paylaşabilir misiniz.

Ayrıca okulda 200-250 öğrencimiz var ama raporda 346 öğrenci kullanıcı çıkıyor?

Ekli dosyalar

• eba rapor.PNG
    eba rapor.PNG
    19.6 KB · Görüntüleme: 1,381
Hocam bu rapor okul müdürünün ebasından mı alınıyor yarın bakayım?

Evet hocam rapor.eba.gov.tr adresinden müdür tc ve şifre. Açmazsa memi arayın yetki versinler

Evet okul müdürü şifresi ile çıkıyor. Bende ilçe milli eğitim müdürü şifresi de var tüm okulları görebiliyorum. İlçedeki tüm öğretmenlere eba semineri yapıyorum. Seminerde bizzat girip olul istatistiklerini gösterince iyi oluyor.

yalnız raporlar çok sağlıklı değil bence. geçen hafta aldığımız rapor ile bu hafta aldığımız rapor arasında kullanıcı sayılarımız artmış ama ne hikmetse giriş sayımız ve geçirilen süre azalmış.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 1,028
  • 2.jpg
    2.jpg
    85.1 KB · Görüntüleme: 1,028
missilver' Alıntı:
yalnız raporlar çok sağlıklı değil bence. geçen hafta aldığımız rapor ile bu hafta aldığımız rapor arasında kullanıcı sayılarımız artmış ama ne hikmetse giriş sayımız ve geçirilen süre azalmış.
teşekkürler hocam. bence de sağlıklı değil veriler.

Geri