Eba içerik "UYGUNSUZ" "TOPLU RED"

Kodla Büyü

mayhem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar EBA da bir hocamız sisteme birşeyler yüklemek istiyorum
ama uygunsuz yada toplu red olarak bildirim geldiğini söyledi
öğrencilerin yaptığı çalışmaların fotoğraflarını koymaya çalışıyomuş teknoloji tasarım dersinde

Ekli dosyalar

• 1111.png
    1111.png
    15.8 KB · Görüntüleme: 1,494
başlık çok kısa. Daha açıklayıcı bir başlık kullanabilirisn

telif hakkı gerekçesi ile de red edilebliyor.ben burda arkadaşlarımızın hazırlamış olduğu ders sunumlarını indirmiştim.derste de kullandım.sonra bunları ebaya yüklemenin doğru olacağını herkesin istifadesine sunmayı düşündüm.tabii sunuyu hazırlayan arkadaşların ismi vardı onları da silmedim sonuçta onların emeği. ismlerinin kalması doğru olurdu.ama yüklediğim içerikler yükleyen ben yapan başkası olduğu için reddedildi.öğrenci çalışmalarının öğretmen adı ile paylaşılmış olması sıkıntı olabilir.

Sayın öğretmenlerim, aynı sorun bende de oluştu geçen günlerde. Bizzat kendi çektiğim okulumun fotoğrafını EBA'ya fotoğraf olarak yükledim, bir süre sonra toplu red aldı. İlk önce sandım öğrenci olduğum için oldu fakat diğer öğrencilerin yüklediklerini gördükten sonra bende sorun vardır diye geçiştirdim...

Eba'ya 200'ün üzerinde video yükledim ve hepsi kendi anlatımım hiç red yemediğim gibi aynı gün onaylandı. Ekleyen ve içerik aynı kişiye ait olunca sorun çıkarmıyorlar.

Re: Eba içerik "UYGUNSUZ" "TOPLU RED"

habibocak' Alıntı:
Eba'ya 200'ün üzerinde video yükledim ve hepsi kendi anlatımım hiç red yemediğim gibi aynı gün onaylandı. Ekleyen ve içerik aynı kişiye ait olunca sorun çıkarmıyorlar.
Hocam artık siz bir marka olduğunuziiçin sizin çalışmalarınızın onaylanmasinda sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

Merhaba
Ben anasınıfı öğretmeniyim.Şimdi eba ya 2 öğrencimi mangala oynarken çektim ve onu yüklemeye çalışıyorum.Kabul edilir mi?Video içinde çocuk olması problem teşkil eder mi?Video yüklerken nelere dikkat etmeliyim.
Teşekkürler

Geri