eba giriş

Kodla Büyü

pawofeagle

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar bilgisayar sınıfında bilgisayarlarda internet var. internette araştırma ve code.org gibi sitelere tüm bilgisayarlar aynı anda girebiliyor sıkıntı yok. ama Eba da 2-3 bilgisayar ancak uygulama açabiliyor diğer bilgisayarlarda dön dön duru açılmıyor hiçbir çalışma .. Eba'ya giriş sizin sınıflarınızda da aynı mı ?

ebaya giriş yapılıyor her yer açılıyor ama gönderilen çalışma açılmıyor. çalışmalara tıklanınca beyaz pencerede dönüp duruyor yüklenme sembolü

arkadaşlar bilgisayar sınıfında bilgisayarlarda internet var. internette araştırma ve code.org gibi sitelere tüm bilgisayarlar aynı anda girebiliyor sıkıntı yok. ama Eba da 2-3 bilgisayar ancak uygulama açabiliyor diğer bilgisayarlarda dön dön duru açılmıyor hiçbir çalışma .. Eba'ya giriş sizin sınıflarınızda da aynı mı ?

Bizde de aynı hocam, bilgisayar tarayıcı vs ile ilgili değil bence.

chrome kullanıyorum ve en güncel durumda microsoft edgede denedim ondanda aynı durum.
Bizde de aynı hocam, bilgisayar tarayıcı vs ile ilgili değil bence.
firefoz deneyecem ama düşünmüyorum. çünkü eba giriş yapılıyor sayfalara giriliyor sıkıntı yok ama çalışma yada sınavlarda açılmaya çalışılınca dönüp duruyr açılmıyor. eba playerında bir sorun mu var anlamadım çocuklar bt sınıfında öğle araları ebaya girsin diyorum ama açılmıyor çalışmalar nadir arada bir kaçı açabiliyor çalışmaları

eba kanser ediyor, öğrencilere ödev gönderim, şifre almak , girmek, çok zor

acilen eba girişe bir çare bulmaları gerekiyor, sunucular da yetersiz gibi. Ondan sonra niye öğrenciler , öğretmenler kullanmıyor diye şikayet ediliyor.

Geri