EBA DÜKKAN " Receiver in ApplicationDetailsActivity" hatası

Kodla Büyü

sunas

Site Gezgini
ETAB-4 lerde EBA DÜKKAN 'dan bir uygulama indirdiğimizde indirme işlemini bitirdikten sonra yükleme yapmaya geçmiyor ekranda action download complete ( Receiver in ApplicationDetailsActivity) şeklinde hatayı veriyor. Karşılaşan var mı böyle bir hatayla Güvenlik sekmesindeki izinlerde işe yaramadı.

Hocam çözüm buldum. playstoredan apkinstaller diye bi uygulama var onu kurun hocam. sonra uygulamanın içinde indirdiğiniz fakat kuramadığınız uygulamalar gözüküyor. Onları kurabiliyorsunuz.

mdm@eba.gov.tr'nin verdiği cevap şöyle
"Merhaba,

VSınıf uygulamasının yapılan çalışmalar sonucunda yenilenmesi ve yeni versiyonun tabletlere yüklenmesi sağlanacaktır fakat öncelikle tüm tabletlerden önceki versiyonun kaldırılması için çalışmaların etmektedir. Çalışma 2 hafta sonra tamamlandığında uygulamanın yeni versiyonu tabletlere iletilmeye devam edecektir.

İyi çalışmalar"

Arkadaşlar Vsınıfı eba marketten kurmaya kalktığımızda sizin dediğiniz gibi hata veriyor. Ben şöyle çözdüm. Başka sitelerden eba v sınıf öğretmen ve eba sso uygulamalarının apk'larını tabletten indirip kurdum. bu işlemi toplam 5 öğretmen tabletine yaptım. 4 tanesinde problemsiz çalıştı, ancak bir tanesinde eba sso yüklenmediği için v sınıf uygulaması çalışmadı. Başka fikri olan var mı acaba?

EBA mobil uygulaması var hocam eba markette. Onun yüklenmesi lazım. Eskiden eba hesap'tı adı uygulamanın şimdi eba mobil yapmışlar.

Geri