EBA Dosya Bölümü Güncelleme Çalışması

Kodla Büyü

mehmetural

Seçkin Üye
Seçkin Üye
EBA DOSYA Bölümü Uyarısı: EBA DOSYA bölümünde yapılacak çalışma sebebiyle burada bulunan dosyalarınızın bilgisayarınıza yedeklenmesi gerekiyor. Aşağıdaki uyarıya göre dosyalarınızın silinmemesi için gerekli tedbirleri almanızda fayda var arkadaşlar. İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• ebadosya.jpg
    ebadosya.jpg
    31.3 KB · Görüntüleme: 647
güncelleme iyidir , güzeldir ama
dosyalar silinirse yandık :)
dert anlat diğer arkadaşlar hem kullanın dedik, şimdi de silindi diye gelmeseler bari :)

Ne Google Drive'ın, Ne Dropbox'ın ne de bildiğim bulut hizmeti sağlayan diğer firmaların böyle saçma bir uyarısını görmedim.Olsa bile adamlar maille vs önceden kullanıcıya ulaşıp durumu bildirirler, EBA Dosya' ya girmesem o uyarıyı da göremeyecem :-1:
"Ehe ehe... Biz güncelleme yapacaz da nolur nolmaz sen yedekle, dosyaların gidebilir..." Böyle şey mi olur ya... Milleti bu sistemi kullansınlar diye zorlayacaksın sonra da bak bize de pek güvenme diyeceksin. Biz de oturmuş afiş hazırlıyoruz EBA'nın şusu EBA'nın busu diye. :shock: :x

ThatBeatsAll' Alıntı:
Ne Google Drive'ın, Ne Dropbox'ın ne de bildiğim bulut hizmeti sağlayan diğer firmaların böyle saçma bir uyarısını görmedim.Olsa bile adamlar maille vs önceden kullanıcıya ulaşıp durumu bildirirler, EBA Dosya' ya girmesem o uyarıyı da göremeyecem :-1:
"Ehe ehe... Biz güncelleme yapacaz da nolur nolmaz sen yedekle, dosyaların gidebilir..." Böyle şey mi olur ya... Milleti bu sistemi kullansınlar diye zorlayacaksın sonra da bak bize de pek güvenme diyeceksin. Biz de oturmuş afiş hazırlıyoruz EBA'nın şusu EBA'nın busu diye. :shock: :x
:+1: Ayrıca Eba dan bahsederken "DÜNYANIN EN BÜYÜK EĞİTİM PORTALI" diyorlar.

Geri