EBA Ders Yükleniyor,Bekle, Bekle, Bekle. Bekle, Bekle.......

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Az evvel fpbtr den bir kez daha nefret ettiğim günlerden birini yaşadım. Sınıf içi gözlem için müdür yardımcısının ilk dersine girdim. Bu ilk olacaktı daha
Daha bismillah hoca EBA DERS--> ORTAOKUL kısmına tıkladı bizim gözlem yalan oldu. Başladık dersin ortasında tamire. Dersini de yarıda bıraktık adamların.

IMG_20160316_092657.jpg

Diğer tüm sınıftaki tahtalarda sıkıntı yok giriyor. Sadece bu tahtada sıkıntı çıkıyor diğer tahtalar sağlam. Yardımcı olursanız sevinirim...
Edit: Chrome-Firefox-Explorer-Edge hepsinde aynı şeyi yapıyor. (Windows 10 Ademola Yapı 1511 Faz1 Faz2 Ortak İmaj)

öğretmenler ebadan ödev veriyor. ders sonunda ebaya bağlanın diyorum aynı durum bizde de yaşanıyor. öğrenciler isyan ediyor tabi.

Arkadaşlar denendi ve görüldü, EBA sunucuları yetersiz geliyor, umarım güçlendirilecektir.

Öğrenciler tabletten çalışmalarım kısmına girdiklerinde öğretmenin gönderdiği yaprak testi yapamıyorlar. Bu eklenti desteklenmiyor gibi bir uyarı çıkıyor soruların bulunduğu pdf kısmında. Tabletten girmek için çözüm üreten kimse oldu mu acaba??

alyapı Allah'a emanet..daha geçen okul siteleri göçtü....Allah bize sabır versin yapılacak iş değil..

mavi85' Alıntı:
Arkadaşlar denendi ve görüldü, EBA sunucuları yetersiz geliyor, umarım güçlendirilecektir.
Hocam güçlendirilmesi konusunda size katılıyorum.
Ama benim okulumda diğer tahtalarda ortaokul kısmına tıkladığım anda seçtiklerim--hazırladıklarım--sınavlarım vs... geliyor. Bu tahtada bir sorun var.
Proxy filan yok. Direk bağlanıyor. Anlamadım hala
3 farklı öğretmen şifresi ile girdim yine aynı

Normalde bu yazıdan hemen sonra
Bilgileriniz Yükleniyor
Hoşgeldiniz demesi lazım.

Geri