Eba Ders Tanımlama Şifre Sorunu

Kodla Büyü

timeless

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Eba'da ders tanımlarken ilgili alana zoom linkini yapıştırmak yetiyordu. Dünden beri öğrenciler derse bağlanırken şifre istiyor. Sizde de böyle bir durum var mı?

zoom bağlantısını eksik kopyalamış veya tanımlamış olabilir misiniz?
okulumuzdaki bi öğretmen canlı ders tanımlarken bağlantının "pwd"den sonrasını yani şifre kısmını almamış. daha doğrusu zoom programında bağlantının şifre kısmı ikinci satıra kaydığı için gözünden kaçmış. bağlantıda şifre bölümü olmadığı için de öğrenciler katılırken şifre sormuş.

Tamamını kopyalayıp yapıştırıyorum hocam, şimdiye kadar bir sorun olmamıştı. İlk derse sorunsuz bağlanan öğrenciler ikinci derse girerken şifre istediğini söylediler. Aynı linki kopyalayıp yapıştırdım, kontrol ettim bi sıkıntı görünmüyor.

hocam aynı sorunu bende yaşadım ama sanırım zoomdan kaynaklı anlık sıkıntı oluştu. yoğunluktandır diye düşünüyorum. Bazı öğrenciler EBA üzerinden direkt bağlanırken aynı yöntemle bir başka öğrenciden şifre istedi

hocam aynı sorunu bende yaşadım ama sanırım zoomdan kaynaklı anlık sıkıntı oluştu. yoğunluktandır diye düşünüyorum. Bazı öğrenciler EBA üzerinden direkt bağlanırken aynı yöntemle bir başka öğrenciden şifre istedi
Evet şu anda sorun yok hocam, zoom kaynaklıydı muhtemelen.

Geri