Eba da sınıfların silinmesi

Kodla Büyü

uragan06

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba.Eba ya sınıfları ekliyorum.Sonra kendiliğinden siliniyor.Acaba sizlerde de böyle bir durum varmı?

Mobilden girince öyle gözüküyor. Bilgisayardan girince sıkıntı olmuyor, gözüküyor

Arkadaşlar merhaba.Eba ya sınıfları ekliyorum.Sonra kendiliğinden siliniyor.Acaba sizlerde de böyle bir durum varmı?
Bende de sürekli siliniyor. Paylaşım yapmadan önce her defasında sınıf grubu oluşturmak zorunda kalıyorum.

Ebaya bakan birimin iletişim bilgileri varsa mesaj atabiliriz.

Bende de siliniyor uc dort yaptim vazgectim hic bisi paylasmiyorum her seferinde silinmesinden böö geldi artij

Merhaba hocam. Daha önce defalarca başıma geldi sistemsel bir sıkıntı diye düşünmüştüm ancak ilginç bir şekilde çözdüm.
Mebbis ekranından EBA'ya tıklayıp girdiğimde oluşturduğum gruplar hep siliniyordu. MEBBİS kullanarak EBA'ya girdim sınıfları ekledikten sonra sağ üstten eba hesabımdan çıkış yaptım tekrar girdiğimde sınıfların silinmediğini fark ettim. (Direkt sayfayı kapatınca sınıf gruplarısiliniyordu) Denemekte fayda var diye düşünüyorum.

Bir öğretmenimiz de oluşturduğu grubun sürekli silindiğini söylemişti. E okul üzerinden öğretmen o sınıfa tanımlı değilmiş. E-okulda öğretmeni derse tanımlayınca düzeldi.

Geri