Eba da Ödev Gönderemiyorum?

Kodla Büyü

hastasıyız dede

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
aşağıdaki hatayı alıyorum.
aynı hatayı alan varmı?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    46.3 KB · Görüntüleme: 969
  • Ekran Alıntısı2.JPG
    Ekran Alıntısı2.JPG
    42.5 KB · Görüntüleme: 968
var hocam aşağıdaki resim öğrenci listesinin bir bölümü

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı3.JPG
    Ekran Alıntısı3.JPG
    48.9 KB · Görüntüleme: 914
Hocam sistem stabil değil henüz, bendede aynı uyarıyı veriyor, daha düne kadar sınıflar bile gözükmüyordu.

hocam forumu biraz araştırdım ödev gönderenler var ben neden gönderemiyorum, yada siz deneyebilir misiniz ödev gönderilebiliyor mu?

Hocam denedim şuan gidiyor, ama dediğim gibi geçen hafta bende de aynı uyarıyı veriyordu. Büyük ihtimal sistemden kaynaklanan bir şey.

Arkadaşlar bizde de sınıfa ödev-çalışma sayfası gönderdiğimizde bazen 2-3 öğrenciye gidiyor, bazen hiç gitmiyor. Bu durumla karşılaşan var mı acaba?

bu gün diğer öğretmenlere sunum yapacam, daha ben düzgün çalıştıramadım nasıl anlatacam, kıvır kıvır nereye kadar. :)

bende ödevleri gönderiyorum ödeviniz gönderildi diyor ama öğreniclerimin şifreleriyle kontrol amaçlı bakıyorum hiçbir öğrenciye ödev görünmüyor. 8 a sınıfına ve oluşturduğum teog grubuma yönelik attığım ödevler çocuklar tarafından görülmüyor.

Arkadaşlar bende dün eğitimde ödev gönderiyorum gönderildi diyor kontrol amaçlı öğrenci şifresiyle giriş yapıyorum görünmüyor bi kaç kere denedim olmadı. Sorunun nedenini daha sonra anladık birkaç öğrenci dışında çoğu öğrencinin okul numarası ebada yok okul numarası olanlarda ödev görünüyor okul nosu olmayanlara gitmiyor

Geri