EBA Canlı Ders - Aynı Öğrenci 2 Kere Görünüyor? Neden?

Kodla Büyü

tvlsv

Site Gezgini
Arkadaşlar eşim ilkokul öğretmeni. Canlı dersinde bir öğrenci dersteyken aynı isimle bir öğrenci daha oluşuyor. 2. gelen aynı isimli öğrenciden kamera talebi de yapamıyor. Bahsi geçen ogrenci velisi çok problemli. Okulu cimere aylık rutin şikayet ediyor. Eşimde huzursuz olmuş, dersimi kayıt mı ediyor falan diye. Ben derste sorsaydin keşke yavrum senden niye 2 tane diye ama sormamiş. Belki zistemseldir dedim. Yok dedi çocukların isimleri aynıydı ama birisi büyük harf diğeri küçük harfti dedi. Bu durum ne olabilir acaba?

Aynı öğrenci iki kanaldan giriş yapıyor. (Bir bilgisayar bir telefon gibi sistem buna izin veriyor.) Sizde ki durum öğrenci derse giriyor muhtemelen veliside başka bir kanaldan giriyor gibi

hocam aynı öğrenci bilgileriyle giriş yapılmış. Müdür bey de olabilir herhangi başka biri de.

Öğrencinin eba şifresiyle 2 farklı cihazdan giriş yapılmış Hocam. Buna izin veriyor sistem

Bende geçen gün okuldaki pcleri denerken müdür yardımcısı arkadaşın kızının şifresi ile girdik, aynı anda hem kızı hem biz dersteydik, öğretmenimize selam verip çıktık. Arkadaşlarında söylediği gibi öğrencinin velisi de olabilir, idarede girmiş olabilir.

Bir farklı yorumda benden olsun. Bilmiyorum deneyen oldu mu? Eba canlı ders başladığında zoom id ve password ekranda görünüyor. Hiç ebaya girmeden zoomdan bu id ve password ile giriş yapılabilir mi?

Geri