EBİTEFOLARA KADRO İÇİN...

Kodla Büyü

vcelik33

Site Gezgini
ARKADAŞLAR BÜTÜN EBİTEFOLAR KARAR ALSAK, KADRO VERİLMEDİĞİ SÜRECE GÖREVLENDİRMELERİ KABUL ETMESEK NASIL OLUR ACABA.... BENCE KESİN BAŞARIRIZ BU DÜŞÜNMEYE DEĞER....BİZİM KAYBEDECEĞİMİZ ÇOK ŞEY YOK AMA MEB'in ÇOK...

kadro işini unutun

birde bizim memlekette birlik beraberlik olmaz..
bizde ddedik mail grubuna attığımız mail için bir arkadaşımız görevden alındı,bir çoğu ceza aldı...boykot edelim dedik millet hala yazıyo herkes kendi menfaatinde :x

dakkasında satarlar sizi, yerinize birisini görevlendirirler, açıkta kalırsınız da haberiniz olmaz

hocam menfatin kol gezdiği bir ortamda kimseye güven olmuyor.konuyu başka bir noktaya çekmek istemem ama örnek olarak şunu söylemek isterim. 1-2 ay önce tüm sendikalar karar aldı iş yavaşlatma var diye vallahi 30 kişiden 5 kişi iş yavaşlatmadı ve sendikalı olan idarecilerimiz savunmamızı istedi.yetmezmiş gibi kendisi sendika yöneticisi olan arkadaş bizim eylemimiz için öğrencilerin sorduğu soruya karşlık "onların aldığı ek ders haram" demiş
buyrun insan manzaraları buyrun birliktelik. mümkün mü?

boş boş bir çalışma olur çünkü personel genel müdürlüğü bu işi kabul etmedikçe egitek biz görevlendirmeleri boykot etsekte hemen diğer hocalarımın dediği gibi yerimizden oluruz kmsenin de umrunda olmaz

devletin işi bir şekilde yürür hemen başkasını bulurlar. Hatta bir genelge 2 yıılk meslek yüeksek okulu mezunu personel bile görevlendirirler.

bu geçici bir proje bence kadro olayına ancak okul formatörlüğü için sıcak bakabilirler...

eğiticilerin özlükleri ile ilgili sorunlar var (kesintiler, vereceği kurslar...) bunlar halledildikten sonra düşünülebilir..ama kadroya alma eğiticiler ile ilgili yapılabilecek en son şey.

kadroya alma meslesi en zor şey...kadro meslesi yok bu işte...görevlendirme meselesi var bakanlık bir teknoloji atağı yapmak istiyor..ve bunu bizim üzerimziden yürtmek istiyor...öğretmenelere yetrince bu konuda ivme kazandırdıkdan sonra bu görevlendirme meselesini kanımca kaldıracak..tabii şöyle bir durumda var öle 600 bin insana ivme vermek kolay iş değil..bi hayli vaikit alır 4-5 sene ....eğiticiliği bir yere oturtabilselerdi belki kadro filan dnebilirdi şuanda mümkün değil...
SAYGILARIMLA

Arkadaşlar haziran ayında formatör öğretmenler ile ilgili yeni bir genelge yayınlanacak. bu genelge ile Haklarımızın biraz daha düzeleceği söyleniyor. ha kadro olayı falan yok bu genelgenin içinde ha işin gerçeği kadro veriyoruz deseler ben kabul etmem. Bir yerde çakılı kalmak istemiyorum yarın bir gün tayin istiycem gideceğim yerde açık olmuycak. Ben bu işi bir kaç tane kurs var onların belgesini almak için bekliyorum. onları alınca tekrar sınıfıma dönmek istiyorum.

daha 110 ytl eğitim ödeneği işini halledemeyeerecek..güldürmeyin adamı....hazirandan sonrada hiç bir şy değişmez sadece bir iki ek yapıp il müdürlüklerinin dahada fazla kucağına atarlar formatörlri biter...bizim personele bakan şube müdürü kimseye sormuyo bile formatör ne iş yapar lazımmı veya çalışıyolrmı diye..adamın siyasi gücü var geçen görevlendirmede sınıf öğretmenleri olmayacak dedi kimse sen ne yapıyorsun demedi bile ve görevlendirmeler çıkmadı..lütfen eğiteke güvenipte burada millete gaz vermeyin...hazirandan sonra da hiç bi halt olmaz bu iş böyle gider..sizde benim gibi yapın gittiği yere kadar keyfinize bakın..geçenene böyle konuşan arkadaşlara kızıyordum aslında yapacak iş var diye ama baktımki biz konuşuyoruz biz dinliyoruz...kimsenin umrunda bile değil...bende saldım habire misafir ağırlayıp çay ikram ediyorum....milli eğitim müdürü ve ube müdürleri memurlar gibi..sistem bu ....maalesef..ama bu işte hevesli olanlar ve gelecek görenlerede acıyorum tabi..Allah yardımcınız olsun

kadro verip üstünede 10 milyar verseler yinede istemem. 8-5 çalışırsam ölürüm herahalde. :oops:

Geri