E_Okul çıktı alma.

Kodla Büyü

aybr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
E-Okuldan mozailla ile rapor al sayfasındaki yazıcıya tıkladıktan sonra farklı özellikler değiştirdirğin zaman (yatay-dikeye çevirince, sayfa numarası seçince v.b.) sayfa ön izleme otomatikman zoom yapıyor. Yazdır dediğin zaman zoom hali ile çıktı veriyor. Sürekli pdf ile yazdırmak yerine çözüm varmıdır?

Ekli dosyalar

• e-OKUL ÇIKTI ALMA.png
    e-OKUL ÇIKTI ALMA.png
    50.1 KB · Görüntüleme: 38
Normalde Chrome kullanıyorum ama siz söyleyince hemen denedim, bende de aynı şey oldu.
Aklıma ilk çözüm olarak HTML5 olarak göster seçeneği geldi. PDF olarak görüntüle deyince anlık olarak çözüm oldu, ancak eokul her seferinde HTML5 'i seçili hale geitiriyor. Eskiden en son hangisi kullanıldıysa o seçili kalırdı.

Birazda araştırma yaptım, benzer sorunu yaşamış birisi denk gelmedi. Şimdilik farklı tarayıcı kullanmak en kolay çözüm gibi duruyor.

Normalde Chrome kullanıyorum ama siz söyleyince hemen denedim, bende de aynı şey oldu.
Aklıma ilk çözüm olarak HTML5 olarak göster seçeneği geldi. PDF olarak görüntüle deyince anlık olarak çözüm oldu, ancak eokul her seferinde HTML5 'i seçili hale geitiriyor. Eskiden en son hangisi kullanıldıysa o seçili kalırdı.

Birazda araştırma yaptım, benzer sorunu yaşamış birisi denk gelmedi. Şimdilik farklı tarayıcı kullanmak en kolay çözüm gibi duruyor.
Evet hocam. Konuyu açarken Crhome ile deneyipte yaptım, onda olmuyor. Olsa onu da yazacaktım. Bende mozilla alışkanlığı olduğu için yazdım.

Geri