e Twinning

Kodla Büyü

ekyn

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar
Ben Trabzon'da bir ortaokulda Bilişim Teknolojileri öğretmeniyim.Okulumda bu yıl e twinning yapmak istiyorum. Ama bu konuda tecrübem yok. Yapılabilecek proje fikirlerinize açığım.Ya da projelere ortak olarak da katılıp üzerime düşen etkinlikleri yapabilirim.

Hocam,e Twinning portalında proje ortağı arayan kişilere yazarsanız daha kolay girebilirsiniz. Dersin müfredatıyla ilişkilendirme yapabileceğiniz her türlü konu olur. Geçen yıl yenilebilirenerji ile proje ortağı,dönem sonu ise güvenli internet, dijital ayak izi konulu proje kurucuydum. Bizim dersle hepsine uygundu. Görselleri düzenler,video oluşturur gibi. Proje ortakları farklı branşlardsydi.

Siz kendiniz bile bir kurucu ortak bulup fikrinizi yapabilir,ortak öğretmen bulabilirsiniz. Esep sitesine bakmanızı tavsiye ederim.

Ayrıca kalite etiketi almak hedefiniz varsa bu sene şartlar değişti. Bir bakın,iki Türk kurucusu olana kalite etiketi yok. Biri Türk biri farklı ülkeden olmak zorunda. Ve ulusal kalite etiketi yok diye görmüştüm bir kaç hafta önce.

Yabancı ortaklı projelere girmek,fikir almak için yine E-Twinning yeni platformu esepe bakın.

Kolay gelsin.

Geri