E-Ticaret Site Önerisi

Kodla Büyü

Bahadır1980

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar hepinize kolay gelsin hayırlı günler;
Bir tanıdığım benden e ticaret sitesi yapmamı istedi ve ben de ona hazır paketleri olduğundan bahsettim. Bana tavsiye edebileceğiniz fiyatı uygun performansı yeterli bir e-ticaret sitesi var mı? Şirket yaptıkları makineleri ve elektronik parça satacak. Araştırdığımda yıllık 1250-1800 civarında paketler var. Eğer siz bunlardan birini kullanıp öneriyorsanız o siteyi ben de öneririm. Ancak bu fiyatları henüz kendilerine iletmedim. Daha uygun ve performanslı paketler de olur. Çok profesyonel olması şart değil. İnternet üzerinden ödeme şart değil. Şimdiden teşekkürler.

Open-Cart dediğimiz ücretsiz ve oldukça profesyonel bir CMS sistemi var. Bunu ücretsiz bir şekilde her bilgisayar öğretmeni hazırlayabilir. Ama Sanal POS işlemleri ayrı bir olay. Sizin bahsettiğiniz ücretli paketlerde Sanal POS işini kendi POS cihazları üzerinden kullandırıyor olabilirler.

Çok teşekkürler hocam ilginiz için. Open-cart diye arattığımda bir de zencommerce diye bişeyle karşılaştım. Open-cart ile karşılaştırıyor kendisini. Fiyatı yıllık en ucuzu 320 TL, Platin paketi 325 TL gibi. Hiç kullandınız mı?
Bir de bu open-cart dosyalarını indirip kendi hostingimize mi kuruyoruz? Fusion gibi mesela? Bir de hocam birden fazla open-cart sitesi çıktı karşıma araştırdığımda hangisini önerirsiniz?

hocam benimde arastirdigim ortak bir soru bu takipteyim bende böyle bir calişma asamasina giricem ideasoft var düsüncemde...

opencart bir çok site hazırladım
isterseniz siteleri yıllık ücret değil 1 seferliğine bir ücretle kurabilirim
sanal pos olayı firmaysanız aracı herhangi bir payment firması ile anlaşılarak çözülebliyor
bunların opencart modülleri de mevcut zaten

bumudurbudur.com
http://yabanstore.kendin-tasarla.com/
cocovers.com

bunları ben kurdum
bir çok başka sitenin kurulumuna da yardım ettim

skype volkankeyif
eklerseniz detayları konuşabiliriz

Katılıyorum Opencart çok basarılı bir e-ticaret sistemi, bir çok müsterilerimize opencart sistemini kurduk. Daha gelişmiş ve profesyönel bir sistem ararsanız magento sisteminide önerebilirim. Ayrıca bu sistemlerin kuruluş videolarını da kolaylıkça netde bulabilirsiniz. Kolay gelsin. 8)

Opencart kurulum kolay evet.

Açıkcası bende arayış içindeyim

Sanalpos modülü
xml import/export modülü
Ve N11 Gittigidiyor Api Entegrasyonu dahil bir sistem istiyorum

1000 TL den aşağıya bulamadım

Geri