E-ticaret de satılacak ürünler

Kodla Büyü
0 desi: 24,90
1 desi: 25,90
2 desi: 26,90
..şeklinde.

sizce bu fiyatlar pahalıysa yakınlarda normal bir şekilde kargo göndermediniz demektir.

normalde 105 lira aldıkları kargoyu 25,90'a gönderiyorsunuz. bence çok kabul edilebilir fiyatlar hocam..
ben MNG ile 31.90 a standart gönderiyi yapıyorum bence çok pahalı hocam

Oğlum e-ticaret yapıyor ve kendi sitesi üzerinden satıyor. N11, Trendyol, Hepsiburada gibi yerler üzerinden satmanızı önermiyorum. Biz denedik ve okyanusun içinde tane gibi kaldık. Yok öne çıkarayım diyorsanız ürünlerinizi, site içi reklam parası ve cabası. Bu yüzden vazgeçtik.
Kendi sitemiz üzerinden reklam vererek ürettiğimiz ürünleri satıyoruz ve şu an en mantıklısı ve ekonomik olanı bu geliyor.
Instagram ve google reklamı mutlaka vermek gerekiyor ve ne kadar çok verirseniz o kadar geri dönüş oluyor.
Bizim 2 yıldır yaşadığımız deneyim bu.

Oğlum e-ticaret yapıyor ve kendi sitesi üzerinden satıyor. N11, Trendyol, Hepsiburada gibi yerler üzerinden satmanızı önermiyorum. Biz denedik ve okyanusun içinde tane gibi kaldık. Yok öne çıkarayım diyorsanız ürünlerinizi, site içi reklam parası ve cabası. Bu yüzden vazgeçtik.
Kendi sitemiz üzerinden reklam vererek ürettiğimiz ürünleri satıyoruz ve şu an en mantıklısı ve ekonomik olanı bu geliyor.
Instagram ve google reklamı mutlaka vermek gerekiyor ve ne kadar çok verirseniz o kadar geri dönüş oluyor.
Bizim 2 yıldır yaşadığımız deneyim bu.

kesinlikle haklısınız... ama oğlunuz şanslıymış ki arkasında dağ gibi duran bi babası var ..
bizimkiler olsa aksine köstek olurlar bırak destek olmayı..
neyse peki kendi sitemizden satmak için şahıs şirketi kurmak gerekir mi ? yoksa ferdi olarak bu işi yapabilirmiyiz ?

kesinlikle haklısınız... ama oğlunuz şanslıymış ki arkasında dağ gibi duran bi babası var ..
bizimkiler olsa aksine köstek olurlar bırak destek olmayı..
neyse peki kendi sitemizden satmak için şahıs şirketi kurmak gerekir mi ? yoksa ferdi olarak bu işi yapabilirmiyiz ?
En azından şahıs şirketi gerekir ticaret varsa. Yalnız el emeği olan, ek personel ve makine kullanmadan üretim yapanları desteklemek için özel muvafakat alarak satış yapılabiliyor. Bu durumda sanırım vergi dairesinden başvurarak onay alınıyor.

Eğer kendi ürettiğiniz ürünleri satarsanız (ki oğlum öyle yapıyor) maliyeden vergi muafiyeti belgesi alabilirsiniz. Böylelikle hiç vergi ödemeden internet üzerinden ürünlerini satabilirsiniz.
Şirket kurmanıza da gerek yok.

Eğer kendi ürettiğiniz ürünleri satarsanız (ki oğlum öyle yapıyor) maliyeden vergi muafiyeti belgesi alabilirsiniz. Böylelikle hiç vergi ödemeden internet üzerinden ürünlerini satabilirsiniz.
Bilgi için teşekkürler hocam, bu aralar tam da böyle bir bilgi gerekiyordu. Bir de sakıncası yoksa oğlunuzun satış yaptığı platform/site URL'si paylaşabilir misiniz?

evet seçim öncesi vaatlerde c.başkanı böyle bir açıklama yapmıştı evde kendi işini yapan kişiler vergiden muaf olacak diye ama ben elektronikciyim biz bu gruba giriyormuyuz bilemedim ama araştıracam bu işi ??

siz ne satışı yapıyorsunuz (özel değilse) merak ettim hocam

Geri