Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

e-tab4 TWRP yüklemişler?????

Konu, 'Fatih Projesi | Görev, Teknik Sorunlar ve Çözümler' kısmında bilisim_09 tarafından paylaşıldı.

1. bilisim_09

bilisim_09 Seçkin Üye Seçkin Üye

bu gün öğretmenin biri geldi, hocam bizim çocuk tablete bi haltlar yemiş bi bak dedi. tablet rootlanmış.
    recovery ekranı açılmıyor. direk karşıma TWRP RECOVERY uygulaması çıkıyor. E-tab 4 rom u yüklemeye çlışıyorum ama olmadı. yardımcı olacak varmı acaba?

2. sumunu

sumunu Seçkin Üye Seçkin Üye

"samsağı nerde yediysen get ağzını orda kokut"
    nerenin atasözüydü acaba?

3. bilisim_09

ne alaka şimdi senin bu yazdığın?????

4. elrond

elrond Hiperaktif Üye Hiperaktif

diyor ki kime rutlattıysan o çözsün :)...bilisim_09 hocam sen de hemen sinirlenme...

5. sumunu

:alkis: :+1: bide yazdığını açıklamak çok zor ya. Hocam senle ne alakası var.

6. bilisim_09

öyle demek istediğinin ben de farkındayım da, gereksiz ve anlamsız bir söylem. bende biliyorum heralde git nasıl rootladıysan o şekilde düzelt demesini de. ama bizim görevimiz içabı bununla ilgilenmek. şu aralar E-tab5 lerde güncellemeden dolayı problemler var ve il milli eğitim servise göndermeden ilk önce bizim ilgilenmemizi istiyor.
    bende yapılması gerekenleri yaptım fakat olmadı. başka bir yöntem yada uygulama varsa onu deneyeceğim. olmazsa zaten servislik. yani sizlerin bu konuyu basit bir yolla boşver demeniz hiçte etik bir davranış değildir arkadaşlar.

7. sapphire

sapphire Aktif Üye

hocam darlanma bu duruma, arkadaşın yazdığı bence komikti. Ayrıca tabletin rootlanmış olması işi senden çıkarıyor, bu işi nasıl yapamam diye düşünme yada yapamazsın diyen varsa ciddiye alma. Yazdıklarından takip ettiğim kadarıyla zaten elinden geleni en iyi şekilde yapmaya çalışıyorsun. iyi çalışmalar.

8. acer50

acer50 Süper Üye Süper Üye

bence aynen bunu söyle, nasıl root ladıysan düzelttir demelisin, yoksa baş edemezsin. konuya basit yolla boşver demek değil bu, kendi hatasını kendi düzeltmeli. Bu sorun ne tablet arızası, ne kullanıcının bilinçsiz yaptığı bir hata, kendi yapmış kendi çözsün sorununu.

9. ademola

ademola Süper Üye Süper Üye

10. cincer

cincer Seçkin Üye Seçkin Üye

Gönder servise yapsın hocam. Böylece insanlar devletin verdiği malzemeyi gereği gibi kullanmayı öğrenir belki. Arkadaşın çocuğu istediği oyunları oynayabilmek için dilediği gibi internette gezebilmek için yaptı bunu madem çözümüde kendi üretmeli. Milli eğtim ilgilen diyor ama rootlarken seri numarası çift olduğunda ne diyecekler? İlk başta getiren öğretmen arkadaş satacak sizi sonrada il milli eğitim.

11. pakgun

pakgun Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam kusura bakma seni bilmem ama adam gidecek çocuğu oyun oynasın diye tableti kıracak, sonra bana getirecek düzel diyecek! yok öyle bir dünya benim görevim falan da değil.

12. sumunu

Bunu yazarken arkadaşların sonda anlatmak istediklerini özetlemiştim. Atasözü de bu demek değil mi? Yanlışta anlasanız ben hala aynı yerdeyim.

13. kilicli

kilicli Üye

Recovery ve boot dosyaları geri atılacak ama tablet güncelleme aldıysa yemez. Sistemi tüm ilk haline döndür. Aman dikkat et info ve nvram uçmasın. Hocam aslında android ile önceden çok ilgilenmediysen rom atmak falan gibi yolla servise en temizi

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal