E tab 5 te eba çalışmama hatası verdi

Kodla Büyü

g.cetin.66

Süper Üye
Süper Üye
Değerli arkadaşlar 2 gündür etab 5 tablette eba calısmama hatasi veriyor. Android 5.1 play storedaki programlar güncel sorun ne olabilir acaba ? Hatanin resmini ekliyorum.
20201024_095638.jpg

Aynı hatayı alıyorum... ttnet modeme bağlanmıyor. Ama telefondan internet paylaşınca çalışıyor...

Çözüm arıyorum... Çözen varsa, yazarsa sevinirim...

Aynen telefon internetini paylaşınca eba sorunsuz çalışıyor... Ne saçma iştir anlayamadım...

Takipteyim. Son bir kaç gündür eba uygulaması yukarıdaki hatayı veriyor ve açılmıyor. Ayrıca hiçbir tarayıcıdan eba.gov.tr adresine girilmiyor. Meb ve eokul adreslerine tarayıcıdan girişte sorun yok. (Tablet etab 5 Android 5.1) Sorun nedir acaba? Çözüm önerileriniz nedir?

Tablet wifi ile ebaya bağlanmıyor (wifi superonline)
Tablet mobil paylaşım noktası ile ebaya bağlanıyor (vodafone)

Son düzenleme:
Takipteyim. Son bir kaç gündür eba uygulaması yukarıdaki hatayı veriyor ve açılmıyor. Ayrıca hiçbir tarayıcıdan eba.gov.tr adresine girilmiyor. Meb ve eokul adreslerine tarayıcıdan girişte sorun yok. (Tablet etab 5 Android 5.1) Sorun nedir acaba? Çözüm önerileriniz nedir?

Tablet wifi ile ebaya bağlanmıyor (wifi superonline)
Tablet mobil paylaşım noktası ile ebaya bağlanıyor (vodafone)
DNS adresi sorunu ya da başka bir nedenle sanırım EBA'ya ulaşılamıyor. Wifi ile bağlanamayıp, telefon ile bağlanması sorunun telefondan değil de superonline'dan kaynaklı olduğu sonucunu üretiyor. Tavsiyem süperonline ile iletişime geçip, durumu anlatmanız ve çözüm üretmelerini talep etmeniz. Geçmiş günlerde Zoom ile toplantılara katılamadığını söyleyen arkadaşlar vardı, servis sağlayıcıyı arayıp, çözdüklerini beyan etmişlerdi.

DNS adresi sorunu ya da başka bir nedenle sanırım EBA'ya ulaşılamıyor. Wifi ile bağlanamayıp, telefon ile bağlanması sorunun telefondan değil de superonline'dan kaynaklı olduğu sonucunu üretiyor. Tavsiyem süperonline ile iletişime geçip, durumu anlatmanız ve çözüm üretmelerini talep etmeniz. Geçmiş günlerde Zoom ile toplantılara katılamadığını söyleyen arkadaşlar vardı, servis sağlayıcıyı arayıp, çözdüklerini beyan etmişlerdi.
Teşekkür ederim.
Akşam superonline müşteri temsilcisine derdimi anlattım. Oradan bir şeyler yaptığını söyledi ama bir düzelme olmayınca adrese teknik servis yönlendirdi. Bana göre servislik bir durum yok ama bakalım bugün gelirlerse be diyecekler.

Arkadaslar benim ve arkadaslarin tablet ne telefon internetinden nede ev internetinden ebaya giriyor.2 gun once hersey gulluk gulistanlikti simdi.malesef calismiyor.eba tablette

Arkadaslar benim ve arkadaslarin tablet ne telefon internetinden nede ev internetinden ebaya giriyor.2 gun once hersey gulluk gulistanlikti simdi.malesef calismiyor.eba tablette
Hocam hangi operatörün sabit ve cep internetini kullanıyorsun. Benim ev internetim superonline. onda problem yaşıyorum. cepte vodafone. cebin internetini paylaşıma açınca eba uygulaması bağlanıyor.

turktelekom fiber bağlantıda ben de aynı sorunu yaşıyorum

Hocam esim vodafonne vodafonne hattindan bagliyorum tableti calisiyor
Fakat turk telekom cep yada ev internetinde calismiyor

Bende de aynı sıkıntı başladı. Hem eba uygulama hemde crome, yandex vs denedim olmuyor. Türknet internet kullanıyorum. Var mı bir çözümü

bende çözemedim diye üzülüyordum android 5.1 kurulu.Dostlar bir çözüm oldun

Kimisi 7.1.2 android noguat versiyinunu kurmus fakat ben kuramadim.youtune da anlatmis ama malesef bende isime yaramadi

Merhaba arkadaşlar ben de aynı sorundan şikayetçiyim. Geçen hafta çok güzel ders yaparken bu hafta tabletten ders yapamadım. Vodafone mobili modem yapınca giriş yapabiliyorum. Ama wifi (telekom) ile giriş yapamıyorum. Teşekkürler.

Hocam sorun 5.1. De zaten
Vodafonne interneti haric hic bir internet alt yapisinda eba kullaniomiyor.tabletler 1 haftadir bosa cikti yatiyor.Bir Allahın yetkili kuluda ya bunlar niye calismiyor deyipte soruna cozum olmuyor

Hocam sorun 5.1. De zaten
Vodafonne interneti haric hic bir internet alt yapisinda eba kullaniomiyor.tabletler 1 haftadir bosa cikti yatiyor.Bir Allahın yetkili kuluda ya bunlar niye calismiyor deyipte soruna cozum olmuyor
Hocam anlıyorum sizi. Linkini verdiğim romu kurup dener misiniz?

Son düzenleme:
Geri