e tab 4 f@tih ağı

Kodla Büyü

btrbtr

Üye
E tab 4 tabletler f@tih ağına girmek için şifre istiyorlar. Format attım ama yine aynısı oldu. Bilgisi olan var mı bu konuda?

Yeni başlık açmadan buradan sorayım. e tab4 öğrenci tabletlerinden şu anda okulundaki f@tih ağına otomatik bağlanıp v sınıf öğrenci uygulamasını kendiliğinden kuran tablet olan var mı?

boteakif' Alıntı:
Yeni başlık açmadan buradan sorayım. e tab4 öğrenci tabletlerinden şu anda okulundaki f@tih ağına otomatik bağlanıp v sınıf öğrenci uygulamasını kendiliğinden kuran tablet olan var mı?
evet, eğer orjinal rom u btt değilde infoline ise onlar otomatik bağlanıyor güncelleniyor vsınıf yükleniyor etab5 gibi.
bizi sıkıntıya sokan btt romlu olanlar.

ademola' Alıntı:
boteakif' Alıntı:
evet, eğer orjinal rom u btt değilde infoline ise onlar otomatik bağlanıyor güncelleniyor vsınıf yükleniyor etab5 gibi.
bizi sıkıntıya sokan btt romlu olanlar.
Hocam btt romlu olanlar bağlanmıyor. Bu kesin değil mi? Dün il Fatih Proje sorumlusu bizden tabletlerden f@tih ağına otomatik bağlanmayanların seri numaralarını istedi. O zaman ben pybs üzerinden raporlar kısmını kullanarak tab4 btt romlu öğrenci tabletlerinin hepsini liste olarak alıp göndereyim. Doğru mudur? Yoksa tek tek öğrenci tabletleri isteyip bakmaya gerek yok sanırım.

Bizim okulda 3 tane btt olan tabletler otomatik şifre istemeden bağlanıyor fatih ağına ama diğerleri bağlanmıyor.

root atılmış tabletler şifre girilse bile f@tih ağına bağlanmıyor.bu sorunu nasıl çözdünüz ?

svbarut' Alıntı:
root atılmış tabletler şifre girilse bile f@tih ağına bağlanmıyor.bu sorunu nasıl çözdünüz ?
root atılmış ise orjinal rom yükleyin hocam :) telefonlar bile giriyor bu şifre ile. tabletin girmemesi ilginç.
benim tel root lu :) f@tih ağına bağlanıyor telefonum.

Geri