e-okuldaki öğrenci fotoğralarında sorun

Kodla Büyü

izorya

Üye
selam arkadaşlar. bir arkadaşımın bilgisayarında e-okuldaki öğrenci fotolarında sorun var.sürekli bir önce arattığım öğrencinin resmini hafızasında tutuyor.yani yeni bir öğrenci aratsam bile bir önce arattığım öğrencinin fotoğrafını tutuyor.yenile deyince düzeltiyor fotoyu.ne yapabilirim, explorerı mı yeniden yükleyeyim, java ile ilgili bir sorun mu acaba?yardmcı olursanız sevinirim...

e-okul da o acaiplikler oluyor..siz yüklenip yüklenmediğini kontrol edecekseniz,resim işlemlerinde resmi olanları listeleme kısmı var listeleme kriterlerinden sınıfı seçersiniz,resim durmları kısmında resmi olanları tıklatın bakın yüklenip yüklenmediğne..

yok hayır. fotoğraflar yüklü zaten ama sadece o bilgisayarda footğraflar birbinire karışıyor. mesela aliyi arattım diyelim.alinin fotoğrafı gözüktü tamam, aliden sonra ayşeyi arattığımda ayşenin karşısında alinin fotoğrafı oluyor. yani yenilemiyor kendini.tekrar yenile deyince gözüküyor doğru foto. anlamadım gitti:(teşekkür ederim)

onu da deniycema ama en son çare format atayım değil mi?çünkü yapabileceğim herşeyi yaptım, hatta teknik servis çağırdık onlar bile yapamadı. İE 6.0 ı bir yükleyeyim bakalım.inş olur.sağolun

Geri