E-Okula fotoğraf yüklemede sorun

Kodla Büyü

zannaz

Aktif Üye
Arkadaşlar e-okula öğrenci fotoğraflarını yüklerken "Bu siteye ulaşılamıyor. Bağlantı Sıfırlandı." hatasını alıyorum. 8. sınıf fotoğraflarını yükledim ama diğer öğrencilerin fotoğraflarını farklı pc'lerden denememe rağmen yükleyemedim. Aynı sorunu yaşayan var mı, ve çözüm önerisi olan? Teşekkürler.

,Hızlı resim ekleme ara ara hata veriyor, o yüzden normal resim ekleme butonundan ekledim, bir sıkıntı olmadı sadece biraz iş uzuyor.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum hocam. 1 şubede bu hatayı aldım. Hızlı resim ekleme kısmı da, normal resim ekleme kısmı da aynı hatayı veriyor. 1 haftadır bir çözüm bulamadım.

Resim Ekleme bölümünden yükleniyor şuan, ama hızlı resim ekleme hala hata veriyor.

bende de bir haftadır bu sorun vardı. sistemden kaynaklandığını düşünüyordum ama bu sitede son zamanlarda paylaşılan resim programını kullanmaya başlamıştım. eski programla yapmayı denedim sorun düzeldi. siz de program değiştirdiyseniz son zamanlarda ondan kaynaklı olabilir.

bende de bir haftadır bu sorun vardı. sistemden kaynaklandığını düşünüyordum ama bu sitede son zamanlarda paylaşılan resim programını kullanmaya başlamıştım. eski programla yapmayı denedim sorun düzeldi. siz de program değiştirdiyseniz son zamanlarda ondan kaynaklı olabilir.
Hocama katılıyorum. Fotoğrafı istenen kriterde düzenlememe rağmen e okul hata veriyordu. Başka bir programla deneyince hata almadım.

evet hocam hızlı resim ekleme çalışmadı bugün bende normal tek tek resimleri ekledim

okul öncesindeki öğrencilerimize resim yüklemeye kalkınca
alert.gif
Sistem hatası nedeniyle öğrenci bilgisi kaydedilemedi. Lütfen tekrar deneyiniz... şeklinde uyarı çıkıyor. Hızlı resim ekleden eklenmiş gibi gözüküyor ama eklenen resim yok. Ortaokul kısmında sorun yok.

Geri