E-Okul'a fotoğraf uygulaması

Kodla Büyü

coook

Süper Üye
Süper Üye
Telefonda "E-Okul Foto" adında bir uygulama ile öğrencilerin fotoğraflarını çok kolay çekip, numaraları kaydedip, e-okul'a çok rahat yükleme yapabiliyordum. Program ücretli olmuş. Alternatif bir program var mı acaba?

Çekilen fotoğrafları bilgisayarda düzenlemek için robores diye bir program vardı hocam. Yüz tanıma ile tüm resimleri tek seferde eokula uygun hale getiriyor.

Çekilen fotoğrafları bilgisayarda düzenlemek için robores diye bir program vardı hocam. Yüz tanıma ile tüm resimleri tek seferde eokula uygun hale getiriyor.
Teşekkürler hocam. Denedim. Oldukça başarılı program.
Ancak yukarıdaki anlattığım program da çok pratikti. Telefonla öğrencileri hemen çekip, numarası ile kaydetme imkanı sunuyordu. Boyutunu bile hiçbir ayar yapmadan program kendisi ayarlıyordu.
Alternatifini bulamazsam robores'i kullanabilirim. Tekrar teşekkürler.

Telefonda "E-Okul Foto" adında bir uygulama ile öğrencilerin fotoğraflarını çok kolay çekip, numaraları kaydedip, e-okul'a çok rahat yükleme yapabiliyordum. Program ücretli olmuş. Alternatif bir program var mı acaba?
Programın tamamı ücretli değil hocam. Reklamların kalkması için ücret istiyor. Şimdi deneyip baktım. Fotoğraf çekip göndermede sıkıntı yaşamadım. Ben kelebek sistemi için kullanıyorum aynı uygulamayı. Fotoğraflar için Robores'i kullanıyorum ben de.

Programın tamamı ücretli değil hocam. Reklamların kalkması için ücret istiyor. Şimdi deneyip baktım. Fotoğraf çekip göndermede sıkıntı yaşamadım. Ben kelebek sistemi için kullanıyorum aynı uygulamayı. Fotoğraflar için Robores'i kullanıyorum ben de.

Bugün 5-6 öğrenci fotoğrafı için kullandım hocam da, programın yorumlarında 15 fotoğraf sonrası ücret alındığını yazmışlar. Oradan gördüm ben de.

Bugün 5-6 öğrenci fotoğrafı için kullandım hocam da, programın yorumlarında 15 fotoğraf sonrası ücret alındığını yazmışlar. Oradan gördüm ben de.
Ben siz deyince deneme amaçlı 2 resim çektim Sorun çıkmadı. Dediğiniz doğrudur o halde. Ücretli hale gelmiş demek ki. 15 e kadar denemedim. Yine de robores i tavsiye ederim.

tek seferlik olsa yine iyiymiş de zaten yılda bir lazım oluyor :) ekimin sonunda yaptıysan diğer sene ekimin başında yapıp 2 yılı kurtarabilirsin :) ben de robores taraftarıyım. eokula yüklemek içinde excell belgesi vardı onu kullanıyordum bu sene gelmedi elime bakalım.

Geri