e-okul ve ilsis açılmıyor

Kodla Büyü

dredd

Üye
sorun şu; ilsise girince sol üst köşede yeralan giriş bölümü aktif değil tıklanmıyor, e-okul da ise tüm bilgileri ve kodu yazıyorum ama aynı sayfa tekrar geliyor ve sisteme girmiyor..

3 AYDIR BU PROBLEMİ ÇÖZMEYE ÇALIŞIYORUM AMA HALA ÇÖZEMEDİM..

bugüne kadar yaptıklarımı yazayım, ona göre bana bu işin çözümünü söylesin..

1. explorerı defalarca sildim yükledim, şu an son sürüm explorer 7.0 yüklü..
2.flash player son sürümü yüklü ve etkin.
3. java son sürümü yüklü ve etkin.
4.winscript son sürümü yüklü ve etkin.
5. explorerın tüm güvenlik ayarlarını en az seviyeye indirdim.
6.sistemimdeki virüs programını dahi kaldırdım..
7. explorerda gördüğüm her kısma adresleri yazıp güvenilir siteler olarak ekledim..

YOK YOK YOK OL MU YOR

LÜTFEN BİLEN BİRİSİ YAZSIN..

3 aydır yapmadığım halt kalmadı, gezmediğim forum kalmadı yine de olmadı.. artık kafayı sıyırmak üzereiyim..buradan da bir sonuç alamazsam elime baltayı alıp bilgisayarı parçalayacağım..

İlsis ve e-okul'a IExplorer dan başkası ile girilemiyor.Bunun nedeni üzerinden gidebilirsiniz mi?

Hocam bilgisayara format atıp tekrar kurmak çözüm olaabilir belki.bende explorerla bi ara sorun yaşadım explorerla nete hiç giremiyordum.programları kaldırıp kurmak bi işe yaramadı.format attım kurtuldum.

Hocam problem sizde değil!!!!!!!!!!!!!111
Şuan e-okul sistemi kapalı!!!!!!Okul şifresi dahil hiç girilmiyor...
Son bi ayar çekiyolar herhalde...

SEVGİLİ ARKADAŞLA ŞU AN İTİBARI İLE E-OKUL VE İLSİS CAYIR CAYIR ÇALIŞIYORRRRRRRRRRRR

yaseminn' Alıntı:
Hocam bilgisayara format atıp tekrar kurmak çözüm olaabilir belki.bende explorerla bi ara sorun yaşadım explorerla nete hiç giremiyordum.programları kaldırıp kurmak bi işe yaramadı.format attım kurtuldum.

format atmak istemiyorum, bilgisayarım hiç olmadığı kadar iyi çalışıyor son format atışımdan beri, tekrar format atarsam yine saçmalayacağından korkuyorum.. formatın çözüm olduğunu biliyorum ancak bana formatsız bir çözüm lazım.

mefete' Alıntı:
Hocam problem sizde değil!!!!!!!!!!!!!111
Şuan e-okul sistemi kapalı!!!!!!Okul şifresi dahil hiç girilmiyor...
Son bi ayar çekiyolar herhalde...

hocam bir zahmet yazılan mesajları okuyun..sorun 3 aydır sürüyor benim makinada..

ba2khan' Alıntı:
sorunun çözümü şu : windowsun bir tane scripti eksik i.e 7 de
http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=tr
bu adresteki exe yi indir yükle sorun kalmayacaktır :+1:

eklentiyi indirip kurdum ama yine olmadı :(

sorunum kısaca şu; ilsiste giriş menüsü soluk olduğu için tıklanmıyor, e-okulda da giriş kodu alanı hiç gözükmüyor..

hocam aynı sorun benim çalıştığım okuldaki bi öğretmen arkadaşın bilgisayarında da vardı.bütün uğraşlarıma rağmen olmadı, format atıp yeniden kurdum hiç bir sorun kalmadı.şu anda ilsise ve e-okula sorunsuz bir şekilde giriyor.

harslaner' Alıntı:
hocam aynı sorun benim çalıştığım okuldaki bi öğretmen arkadaşın bilgisayarında da vardı.bütün uğraşlarıma rağmen olmadı, format atıp yeniden kurdum hiç bir sorun kalmadı.şu anda ilsise ve e-okula sorunsuz bir şekilde giriyor.

format hariç bir çözüm bulmam lazım..

o artık açılıyor...:)Karne zamanı geldi tüm ayarlar bitmiş olması gerek:)

niye bu dangalak ilsis e firefox ile girilmiyor? Sinir ediyorlar adamı.. Para mı ödüyor Microsoft ie siz girilmesin diye sayfayı hazırlayan ekibe.. eğer para almadan yapıyorsa keriz bunlar. kendileri üstünden para kazandırıyorlar elin adamına..

Arkadaşlar sorun İE'nin eklentilerinden kaynaklanıyor. İE 7'yi kurup açılış ekranındaki ayarları yapıp eklentileri kurduğunuzda problem düzelir. denedim oldu.

Geri