e-Okul Karnelere Hazırlık

Kodla Büyü

Enddlesss

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Merhaba,
Önceki yıl dışarıdan izlediğim not ve karne basım işlemlerini bu yıl sonu kısmetse ben yapacağım.
Ame ne yapacağımı net olarak bilmiyorum. Önce ne yapmam gerekir? Nereleri kontrol etmem lazım? Neyi yaparsam yalnış yaparım?
Endişe, korku ve başarma isteği hat safhada :mrgreen: Adranalin yükliüyüm resmen...
Okulum ilk okul (1.-4.) İngilizce ve Din branşlar var sadece...
Öğretmenler bir yazı ile not giriş işlemlerin şu tarihe kadar girmelerini isteyeceğim ama 1.2. ve 3. sınıfta not yok??? neye göre neyi isteyeceğim???
Son haftalar e-okul iyice kilitleniyor işlem yapamaz oluyorum. Bu sene erken erken bitimek istiyorum.
Yardımını, düşüncesini, fikrini esirgemeyen sayın hocalarımdan yardım istiyorum.
Teşekkürler....

hocam okula tek md yrd cıyım elimden geldiğince yazmaya çalışırım, ama önceliğin, 4. sınıf öğretmenlerinin yeterince sınav girişi yapıp yapmadıklarıır. iKY göre girsinler. not girişlerinden öğretmen puan dökümlerinden eksik notu olan öğretmen var mı bir bakın.

yeniceli2001' Alıntı:
hocam okula tek md yrd cıyım elimden geldiğince yazmaya çalışırım, ama önceliğin, 4. sınıf öğretmenlerinin yeterince sınav girişi yapıp yapmadıklarıır. iKY göre girsinler. not girişlerinden öğretmen puan dökümlerinden eksik notu olan öğretmen var mı bir bakın.
Sn Hocam İKY ne demek?

Enddlesss' Alıntı:
yeniceli2001' Alıntı:
Sn Hocam İKY ne demek?
Hocam,

İKY = İlköğretim Kurumları Yönetmeliği

Geri