E-Okul hızlı resim ekleme çalışıyor mu?

Kodla Büyü

mobile

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar e-okula öğrenci resimlerini hızlı resim ekleden ekleyemiyoruz ama normal resim ekleden eklenebiliyor. Acaba birisi kontrol edebilirmi gerçekten herkese hızlı resim ekle hata veriyormu yoksa sadece bizim okul içinmi bir sorun var.

Boyutlar doğru olmasına rağmen, ara arar atıyor sistem ama çalışıyor.

Boyutlarda falan hiç sıkıntısı yok. Hızlı resimde bir öğrencinin resmini seçince yüklerken hata ekranına düşüyor. Hiç yükleyebildiğimiz olmadı. Normal resim eklede sorunsuz ekliyor. Biz yükledik diyen arkadaşlar bu hafta içinde yüklediler değilmi

25 kişilik sınıfta 13 veya 14. öğrenciye gelince hata ekranı geliyor. Sanırım bi sorun var hızlı resim ekle menüsünde

İlginç. Acaba bizim internet hattındamı bir sorun var. Bir diğer ilginçlik ise normal resim ekliyor hızlı resim eklemiyor. Neyse başkaları ekleyebildiğine göre demekki bizim tarafta bir sorun var. Cevaplar için teşekkürler.

Resim işlemlerinde sadece Resim Ekle var bu dediğiniz başka bir yerde mi?

Ben 2 hafta önce resimleri güncellenmiştim. O zamanda hızlı resim ekle hata vermişti. Tek tek eklemiştim.

Hocam,

Hızlı resim eklemenin çalıştığını bir kaç okuldan teyit ettim. Sorun büyük ihtimal resim boyutlarından kaynaklanıyor
Habib hocam fotoğraf boyutuyla ilgili değil. 5 sınıf ekledim sonra 2 gün hata verdi. Aynı resmi tek tek ekliyor. Bugün bir ara hata vermedi. Öğleden sonra tekrar hata verdi. Ama tek tek yüklerken asla hata vermiyor. Sistemden kaynaklı.
Acaba sene başı olduğundan okulların resim yüklemesinden olabilirmi

Hızlı resim ekleme bölümü çalışıyor, çalışmayan arkadaşlar resim boyutuna dikkat etsin boyut uygun değilse hata ekranı geliyor

Bugün çok denedim sürekli sistemden attı tek tek yüklemek zorunda kaldım.

Bende 2 gündür deniyorum ve hızlı resimde sorun var, dün 1 sınıf ancak yükleyebildim sürekli hata vermesinden ve çok yavaş yüklemesinden dolayı. En son bugün yine denedim hızlı resimi ve aynı hatalar devam ediyordu. Mecburen resim ekleden tek tek öğrenci seçip eklemek zorunda kaldım kalan 6 sınıfı.

Hızlı resim ekleme bölümü çalışıyor, çalışmayan arkadaşlar resim boyutuna dikkat etsin boyut uygun değilse hata ekranı geliyor
Resim boyutunda sıkıntı olsa tek tek ekleyince de yükleme yapmaz hocam, hata verir zaten. Ama hızlı resimde ya resmi yüklemeye çalışırken bağlantı hatası veriyor, ya da normal yüklemede 10 sn'de yüklenen resim hızlı resim bölümünde 1-2 dk'da ancak yükleniyor.

bizde de aynı problem var. tek tek öğrenci resimlerini yüklüyoruz fakat hızlı resimde sayfadan atıyor. resim boyutunda problem olsa tek tekte atmaz.

bizde de hızlı resim ekleme hata veriyor. tek tek yüklenebiliyor. dosya boyutuyla alakalı olsa tek tek yüklemeye de izin vermemesi lazım diye düşünüyorum. inşallah cabucak düzelir

Farketmek iki haftamı aldı.Çünkü boyutların 20kb ve 150kb arası olması yeterliydi.Ama 50kb üstü yüklenmiyor sayfa hatası veriyor.:mad:

Fotoları kaydediyorum sonra baktığımda bazılarının yüklenmediğini görüyorum. Sistemde iki de bir hata veriyor.

Evde de aynı okulda da aynı e okula eklemek işkence şimdi de "Güvenli bağlantı kurulamadı" mesajı başladı.

Geri