e okul geçmiş dönem not girme

Kodla Büyü

erdal_erdal_0

Site Gezgini
arkadaşlar bir öğrencinin geçen yılki notlarını nasıl değiştirebiliriz yanlışlık olmuş.. sanırım okul girişiyle bu mümkün deil nasıl yapılıyor ilçe il bakanlık hangisi yapar?

bizim okuldada buna benzer bişey var. yani bi öğrencinin geçen dönemki notların girilmesi gerekiyor. bu geçmiş dönem not girişi mümkünmü,veya nasıl oluyor?

bu evliyacelebi sallıyor gidip kendi sitesi ile ilgilense bari yaw.
geçmiş döneme ait bilgilerde okul yönetiminin şifreleri ile değişiklik yapılamaz.ancak bakanlık merkezden resmi yazı ile gerekçenizle yazarsanız değiştirme imkanı varmı onuda bilmiyorum.

Geçmiş döneme ait notlar kesinlikle değiştirilemez. Sadece Müfettişlerin soruşturma sonucuna göre Bakanlık tarafından değiştirilir.

arkadaşlar yukarıda yazılanları okudum ama yorumlar 2012 yılına ait. 6 yılda belki bir değişiklik olmuştur sistemde diye tekrar sormak istiyorum. geçen döneme ait e okula not girişi yapılabiliyormu? bir sınıfın notlarını girdim fakat muhtemelen sistemdeki yoğunluktan sayfa donduğu için kaydetmedi. bu konuda bir çözüm önerisi olan var mı? şimdiden teşekkür ederim.

Geri